News

The Crew: Wild Run na PC z kilkudniową betą

Patryk Purczyński, 05.10.2015 20:30 3

Niebawem pecetowcy będą mieli okazję sprawdzić, co oferuje Wild Run, dodatek do The Crew. Na udział w becie zapisywać można się już teraz.

Ubisoft ogłosił, że między 15. a 19 października przeprowadzi na komputerach osobistych zamknięte betatesty The Crew: Wild Run. Przedpremierowa wersja zawierać będzie oczywiście największą nowość, "The Summit" - zgromadzenie tysięcy kierowców i mechaników z całego świata, które gości w słynnych lokacjach rozsianych po Stanach Zjednoczonych. O tym elemencie francuska firma wspomniała już podczas zapowiedzi dodatku na targach E3 2015.

Oprócz tego gracze otrzymają możliwość wykonania misji w trybach PvE i PvP, co zapewni im wyższą rangę, odblokowanie nowych funkcji i dopasowanie wyglądu swojego pojazdu. Będą też aktywności w ramach FreeDrive, różnego rodzaju wyzwania, dragi, drifty, monster trucki i motocykle. Beta zapewni również wgląd w nową, ładniejszą grafikę, którą Ubisoft promował podczas tegorocznego gamescomu. Obecni właściciele The Crew uaktualnienie gwarantujące ładniejsze wizualizacje otrzymają bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Na betę można zapisywać się już teraz na oficjalnej stronie The Crew. Wild Run do pobrania będzie dostępne od 17 listopada, zaś do sklepów trafi dwa dni później.

najnowsze