Assassin's Creed Syndicate będzie zajmować około 40 GB

Małgorzata Trzyna
2015/10/05 12:30
10
0

40 GB to podobna ilość miejsca, jaką zajmowało Assassin's Creed Unity (nie licząc późniejszych aktualizacji).

W Xbox Store podano informację, ile miejsca będzie zajmować Assassin's Creed Syndicate na dysku konsoli Xbox One. Zaskoczenia nie ma - gracze muszą przygotować sobie co najmniej 40,27 GB (czyli w porównaniu z AC Unity, wydanym w ubiegłym roku, jest to mniej więcej tyle samo). Warto zarezerwować sobie jednak nieco więcej, na łatki, jakie zostaną wydane po premierze - chyba że sprawdzi się bardzo optymistyczny scenariusz, czyli wszystko będzie działać idealnie, albo prawie idealnie. (Pomarzyć można!)

GramTV przedstawia:

Ilość wymaganego miejsca wersji na PlayStation 4 czy PC raczej nie będzie się różnić zbyt wiele. W PS Store nadal widnieje informacja, umieszczona tuż po dodaniu gry do oferty, że AC Syndicate będzie wymagać minimum 50 GB. Wymagania sprzętowe gry na PC jeszcze nie zostały ogłoszone.

Assassin's Creed Syndicate ukaże się 23 października (PS4, Xbox One), zaś na PC - 19 listopada.

Komentarze
10
lis_23
Gramowicz
06/10/2015 10:12

Dnia 06.10.2015 o 10:11, Henrar napisał:

Zależy od tego, jakiej pojemności jest ten dysk SSD. Bo jak masz terabajtowego SSDka, to nie wrzucanie na niego gier jest już trochę... głupie?

Mam 256GB i Zainstalowałem tam tylko te gry, które ponoć lepiej działają z SSD: AC Unity i Wiedźmin 3.

Henrar
Gramowicz
06/10/2015 10:11
Dnia 06.10.2015 o 09:47, lis_23 napisał:

Tyle tylko, że dysk SSD montuje się przeważnie na system operacyjny, na gry jest HDD.

Zależy od tego, jakiej pojemności jest ten dysk SSD. Bo jak masz terabajtowego SSDka, to nie wrzucanie na niego gier jest już trochę... głupie?

lis_23
Gramowicz
06/10/2015 09:47
Dnia 05.10.2015 o 21:05, Faret napisał:

Myślę że 40GB to przy dysku SSD w tej chwili to jednak trochę dużo, pozwala tylko na max 3 gry na dysku, a przecież nie samymi grami żyje człowiek :P

Tyle tylko, że dysk SSD montuje się przeważnie na system operacyjny, na gry jest HDD.

NemoTheEight
Gramowicz
06/10/2015 00:32

> Gra zabierać mikro jak było w unity wiec nie tylko DLC .O ile dobrze rozumiem ten bełkot to się mylisz. Mikrotransakcje, jeśli skopiują Unity, dotyczyć będą głównie ilości surowców, waluty, czy pierdół typu mapki (tzn. mapki w Unity kupowało się za kredyty Helixa, które można było kupić za kasę). Szczerze wątpię, zęby zmiana kilku cyfr z pliku zapisu zajmowała znaczącą ilość miejsca i widoczne zwiększyła rozmiar pliku gry. Twoje zdolności rozumienia informatyki są mniejsze od moich (bardzo niskich) i chyba bledną nawet przy twojej pisowni.

NemoTheEight
Gramowicz
06/10/2015 00:16

> Myślę że 40GB to przy dysku SSD w tej chwili to jednak trochę dużo, pozwala tylko na> max 3 gry na dysku, a przecież nie samymi grami żyje człowiek :PKwestia ceny. Jak piszesz "maks" to pisz pojemność maksymalną. A widziałem terabajtowy dysk SSD. To, że kosztuje 2/3 ceny mojego całego kompa to tez fakt, ale jest. Samsung 850 EVO.

Faret
Gramowicz
05/10/2015 21:05

Myślę że 40GB to przy dysku SSD w tej chwili to jednak trochę dużo, pozwala tylko na max 3 gry na dysku, a przecież nie samymi grami żyje człowiek :P

deamon-pl
Gramowicz
05/10/2015 16:57

Gra zabierać mikro jak było w unity wiec nie tylko DLC .

Reyer
Gramowicz
05/10/2015 15:10

"AC Syndicate będzie wymagać minimum 50 GB" z czego 65% to content do odblokowania przy zakupie dlc.

Luk04229
Gramowicz
05/10/2015 13:55
Dnia 05.10.2015 o 12:42, piorko90 napisał:

A może i 100 zajmować aby nie był spartaczony. Teraz powoli 40-60 giga robi się standardem.

Otóż to ;)

piorko90
Gramowicz
05/10/2015 12:42

A może i 100 zajmować aby nie był spartaczony. Teraz powoli 40-60 giga robi się standardem.