Bloodborne wpłynął na Dark Souls III; jest japońska data premiery

Patryk Purczyński
2015/09/13 11:38
8
0

Wciąż nie wiemy, kiedy dokładnie Dark Souls III ukaże się na Zachodzie, ale pewną orientację w tym względzie oferuje nam termin wydania gry w Japonii.

Bloodborne wpłynął na Dark Souls III; jest japońska data premiery

From Software wyda Dark Souls III w Japonii 24 marca. Gra ukaże się tam w pakiecie ze ścieżką dźwiękową na płycie i wydrukowaną mapą (poniżej przedstawiamy wizualizację). Nadal nie jest natomiast znany dzień, w którym "trójka" zawita do Europy i Ameryki Północnej. Jeśli jednak sugerować się premierami wcześniejszych odsłon na poszczególnych rynkach, można spodziewać się dotarcia tej najnowszej na Zachód również w okolicach końca I kwartału 2016.

Dark Souls II ukazało się na całym świecie w tym samym tygodniu, a Dark Souls od premiery w Japonii potrzebowało dwóch i pół tygodnia, by zawitać do Ameryki Północnej i nieco ponad miesiąca na pojawienie się w Europie. Warto jednoczeście mieć na uwadze, że w swojej ojczyźnie Dark Souls III wyda From Software, zaś za dystrybucję na pozostałych rynkach odpowiadać będzie Bandai Namco.

GramTV przedstawia:

Tymczasem twórca Dark Souls III, Hidetaka Miyazaki, opowiedział nałamach GamesMastera o tym, jaki wpływ na grę miała poprzednia produkcja From Software, Bloodborne. - Ze względu na charakter rozgrywki w Bloodborne, system walki i elementy RPG-owe, trudno porównać ten tytuł do marki Dark Souls. Nie świadczy to jednak o nim źle - zauważył.

- Pracująd nad nim zrozumiałem, że chcę stworzyć coś, co maw sobie szeroki repertuar stylów walki, zawiera magię lub rzeczy, które pozwalają graczom nosić efektowną zbroję. Te kwestie tak w zasadzie sprawiły, że powróciłem do marki Dark Souls - wyznał Miyazaki.

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
14/09/2015 08:54

A kiedy Bloodborne 2? Na DS3 czekam z nadzieją że będzie lepsze od DS2. Ale jednak BB to dla mnie mistrzostwo. Może ukaze się chociaż to DLC....

Usunięty
Usunięty
13/09/2015 19:29
Dnia 13.09.2015 o 17:45, ozoqq napisał:

A dlc do bloodborne? Sony już zapomniało? Już za dobrze idzie żeby się starać?

DLC bylo oficjalnie ogloszone, informacja byla taka, ze caly czas nad nim pracuja i ma sie ukazac w tym roku. Podejrzewam, ze wyjdzie pozna jesienia.

Usunięty
Usunięty
13/09/2015 18:46

> Jedno trzeba przyznać - zapłonu to Wy nie macie.>> Większość newsów dodajecie z minimum jednodniowym opóźnieniem tak jak w tym przypadku.> Trochę ... śmieszne biorąc pod uwagę rangę portalu.>> Co do samej informacji to cieszę się niezmiernie. Znając życie wersja PC będzie opóźniona> więc kupię na PS4, przejdę, aby hype już opadł, sprzedam i jak wyjdzie na PC to kupię> na PC (chociażby z braku abonamentu do grania w sieci..., lepszą grafiką itp.). Już nie> mogę się doczekać :)Mistrz biznesu. Zakładam, że iphone też kupiłbyś na firmę, aby go potem sprzedać na Allegro
Trwa Wczytywanie