80 Days już niedługo na PC

Katarzyna Dąbkowska
2015/09/11 15:50
0
0

Grę można będzie pobrać z pomocą usługi Steam.

80 Days już niedługo na PC

Jeśli jesteście w posiadaniu sprzętu z iOS lub Androidem, bardzo możliwe, że już natknęliście się na jedną z najlepszych gier mobilnych ostatniego roku – 80 Days. Teraz twórcy gry zapowiedzieli jednak, że trafi ona również do użytkowników pecetów poprzez usługę Steam.

Nowa wersja będzie nieco bardziej bogata w zawartość niż pierwotna. Dodatki mają obejmować 30 nowych miast, 150000 nowych wyrazów oraz kolejne dwie możliwości rozwoju fabuły. Nie muszą się jednak obawiać ci, którzy posiadają wersję na smartfony czy tablety. Na tych urządzeniach dodatek pojawi się w ramach najnowszej aktualizacji planowanej na 1 października. Update przyniesie również nowe, egzotyczne lokacje, takie jak Księżyc czy Atlantyda.

GramTV przedstawia:

Podczas produkcji 80 Days twórcy gry posiłkowali się powieścią W 80 dni dookoła świata. Celem gracza jest tutaj... okrążenie świata w 80 dni. Musim jednak tak dobierać drogę, by zmieścić się zarówno w czasie, jak i ograniczonym budżecie. 80 Days będzie dostępne na Steamie od 29 października w cenie 9,99 euro. Grę można również pobrać z App Store lub Google Play.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!