Informacje

Microsoft zaszalał - Tomb Raider: Definitive Edition i Crisis 3 we wrześniowym Games with Gold

...

Poznaliśmy pełną ofertę darmowych gier, które w przyszłym miesiącu zostaną udostępnione w ramach programu Games with Gold.

Microsoft zaszalał - Tomb Raider: Definitive Edition i Crisis 3 we wrześniowym Games with Gold - obrazek 1

Wrześniowy pakiet gier dostępny dla abonentów Xbox Live zapowiada się niezwykle interesująco. Abonenci mogą liczyć aż na cztery darmowe produkcje, naturalnie dwie z nich dedykowane są Xboksowi 360, dwie natomiast - Xboksowi One. Nowsza z platform otrzyma The Deer God (survivalowa platformówka, w której gracze wciela się w... jelenia) oraz Tomb Raider: Definitive Edition. Druga z gier dostępna będzie do pobrania od 15 września aż do 15 października.

Równie interesująco zapowiadają się gry udostępnione z myślą o Xbox 360. Od 1 do 15 września posiadacze tej platformy będą mogli pobrać Battlestations Pacific, natomiat w drugiej połowie miesiąca darmową produkcją będzie hitowa strzelanka Crysis 3. Łącznie, rynkowa cena wszystkich czterech gier (według sklepu Xboksa) to około 300 złotych.

Jeżeli nie posiadacie aktywnego abonamentu Games with Gold, a planujecie jego zakup ze względu na ujawnione powyżej gry, możecie załapać się dodatkowo na How to Survive: Storm Warning Edition (Xbox One, dostępne do 15 września) oraz Metro: Last Light (Xbox 360). Wystarczy tylko aktywować abonament przed 1 września i pobrać aktualnie dostępne gry.

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?