Telltale Games przygotowuje nową edycję Back to the Future: The Game?

Katarzyna Dąbkowska
2015/08/20 19:00
0
0

Nowa edycja ma podobno trafić na PlayStation 4, Xboksa One oraz Xboksa 360.

Telltale Games przygotowuje nową edycję Back to the Future: The Game?

Telltale Games ma pełne ręce roboty z ostatnimi grami. Teraz jednak może się okazać, że twórcy The Walking Dead, The Wolf Among Us oraz Tales from the Borderlands mogą planować coś w piwnicach swojego studia. A dokładniej rzecz ujmując – nową edycję gry Back to the Future: The Game.

Nie jest to potwierdzona informacja, jednak gra otrzymała już swoją stronę w sklepie Amazon, a także nowe okładki. Z informacji wynika, że będzie to specjalna edycja związana z trzydziestoleciem filmu (Powrót do przyszłości został zaprezentowany w kinach w 1985 roku). Nowa edycja gry ma trafić na PlayStation 4, Xboksa One oraz Xboksa 360. Jako datę premiery dla nowej edycji podano 13 października. Według strony sklepu cena gry będzie wynosiła około 20 dolarów. Niestety, sama zawartość nowego wydania pozostaje nieznana, a Telltale Games jeszcze nie skomentowało doniesień. Na więcej informacji, łącznie z ewentualnym potwierdzeniem informacji, będziemy musieli zatem zaczekać.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że oryginalnie Back to the Future: The Game zadebiutowało w 2010 roku. Gra jest dostępna na PC, Wii, PlayStation 3 i urządzeniach mobilnych z iOS.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!