News

Victor Vran z dodatkiem inspirowanym... zespołem metalowym Motorhead

Patryk Purczyński, 06.08.2015 19:03 1

Haemimont Games chce stworzyć "najgłośniejszą grę tego roku" - i to dosłownie. Dodatek do Victor Vran inspirowany jest bowiem czymś prawdziwie wyjątkowym.

"Motorhead obchodzi właśnie swoje 40-lecie, a nowy album jest w drodze - to perfekcyjny moment, by fani rocka i metalu oraz gracze doświadczyli gry wideo bazującej na tym słynnym zespole i jego wyjątkowej postawie" - kto wpadł na taki pomysł? Autorzy action RPG-a Victor Vran ze studia Haemimont Games. Bułgarzy właśnie ogłosili dodatek inspirowany wspomnianą kapelą i jej twórczością.

Rozszerzenie Motorhead through the Ages wprowadzi zupełnie nową kampanię fabularną, niespotkanych dotąd przeciwników, broń oraz umiejętności. Pozostanie w uniwersum stworzonym na potrzeby gry Victor Vran. Świat zostanie jednak uzupełniony o nowe przygody i bossów, z którymi trzeba się zmierzyć. Przeżycia powinien wzbogacić - a jakże - soundtrack z 12 kawałkami, spośród których część to zupełne nowości.

Na razie nie wiadomo, kiedy Motorhead through the Age ujrzy światło dzienne. Haemimont Games wspomina jedynie, że do premiery dojdzie w tym roku.

najnowsze