Symulator kozy wkrótce na PS4 i PS3

Katarzyna Dąbkowska
2015/07/16 12:30
4
0

Parzystokopytne stworzenie zaczyna coraz bardziej poszerzać zasięg destrukcji.

Symulator kozy wkrótce na PS4 i PS3

Koza nam się rozjuszyła. W kwietniu zeszłego roku parzystokopytne stworzenie odwiedziło pecety, później przeniosło się ze swoimi destrukcyjnymi zapędami na urządzenia mobilne z iOS i Androidem, a na koniec odwiedziło Xboksa One i Xboksa 360. W sumie nie tak dawno, bo w kwietniu tego roku. Ale to nie koniec listy platform, na których zobaczymy Symulator kozy. Twórcy gry ogłosili właśnie, że tytuł ten trafi również na PlayStation 4 i PlayStation 3.

Jeśli wierzyć słowom twórców, Symulator kozy na konsolach Sony będzie zawierał w sobie tryb kooperacji. W wersji na PlayStation 3 będzie mógł zagrać równocześnie dwóch graczy, w wersji na PlayStation 4 – czterech graczy. Studio Double Eleven zapowiedziało również tryb GoatVR, który zadebiutuje wraz z grą. Ma być to tryb do wirtualnej rzeczywistości, który nie będzie wymagał zakładania gogli. Twórcy twierdzą, że nie jest on jeszcze skończony, jednak zadebiutuje wraz z wersją na PS4 i PS3. Ciężko jednak powiedzieć, czy twórcy gry nie robią nas tą informacją w bambuko.

GramTV przedstawia:

Symulator kozy zadebiutuje na PS4 i PS3 już 11 sierpnia tego roku. Z okazji zapowiedzi twórcy zdecydowali się na obniżenie ceny gry w App Store. Łapcie okazję, póki można.

Komentarze
4
Renchar
Gramowicz
17/07/2015 00:11

Naprawdę w to ktoś gra bozzzie. Cóż o gustach się nie dyskutuje. Jak ma to chwyt na pc, konsolkach mcrosoftu to coś musi w tym być. Dadzą mi na Ps4 totalnego kilera 11 sierpnia zastanawiam się czy jak będzie w ps plucie po jakimś czasie chciało by mi się tracić czas na tą grę :D.

Zosov
Gramowicz
16/07/2015 15:06

Ehh... To już dawno przestało być zabawne. Daliby nareszcie temu potworkowi zejść ze sceny i umrzeć śmiercią naturalną.

elmartin
Gramowicz
16/07/2015 13:31

Musieliby mi to zainstalować na siłę, żeby w ogóle ta gra znalazła się na dysku mojej konsoli.
Trwa Wczytywanie