Disney Infinity 3.0 z datą premiery

Katarzyna Dąbkowska
2015/07/09 13:15
0
0

Gra zadebiutuje 30 sierpnia w Ameryce Południowej i 28 sierpnia w Wielkiej Brytanii.

Disney Infinity 3.0 z datą premiery

Disney Interactive postanowił ujawnić w końcu datę premiery dla swojej najnowszej pozycji - Disney Infinity 3.0. Gra zadebiutuje 30 sierpnia w Ameryce Południowej i 28 sierpnia w Wielkiej Brytanii. Podstawowy pakiet będzie kosztował około 65 dolarów, a znajdziemy w nim Anakina i Ashokę oraz świat Star Wars: Twilight of the Republic i specjalny czytnik na figurki.

Poza tym planowane są jeszcze dwa światy. Pierwszy to Star Wars Rebels, drugi zaś związany będzie z nadchodzącym filmem Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy. Poza wspomnianymi Anakinem i Ashoką będziemy mogli zakupić osobno figurki takich postaci jak Yoda, Obi-Wan Kenobi, Han Solo, Chewbacca, Kanan Jarrus, Ezra Bridger, Sabine Wren oraz Zeb Orrelios. Jeśli nie jesteście fanami Gwiezdnych Wojen, możecie zainwestować w postacie znane z filmu W głowie się nie mieści, a także superbohaterów Marvela. Mało? To nic. Twórcy mają więcej opcji – możemy dokupić bowiem Myszkę Miki, Myszkę Mini, Sama Flynna i Quorra (Tron Dziedzictwo) oraz inne postacie znane z filmów Disney'a, takie jak Olaf czy Mulan.

GramTV przedstawia:

Disney Infinity 3.0 zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 4, Xboksie One, Xboksie 360, Wii U i urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!