News

Twórcy Skullgirls zapowiadają RPG Indivisible

Patryk Purczyński, 06.07.2015 11:58 0

Valkyrie Profile i Super Metroid to tytuły, które posłużyły ekipie Lab Zero Games za inspirację przy tworzeniu Indivisible.

Lab Zero Games zapowiedziało Indivisible, nowego action RPG-a, w którym główną rolę odegra Ajna. Dziewczyna dysponuje nadprzyrodzonymi zdolnościami i udaje się w podróż, by dowiedzieć się, skąd czerpie swoje moce i jak to się stało, że nimi dysponuje. Po drodze napotyka innych bohaterów i zdobywa nowe umiejętności, które z pewnością okażą się pomocne w przemierzaniu rozmaitych lokacji i pokonywaniu przeciwników.

Indivisible ma opierać się na głębokiej fabule, bazującej na mitologii, głównie japońskiej. Twórcy gry nie kryją, że przy tworzeniu swego nowego RPG-a inspirują się takimi tytułami, jak Valkyrie Profile czy Super Metroid. Można spodziewać się dwuwymiarowych, ręcznie rysowanych poziomów. Z głośników popłynie z kolei muzyka napisana przez kompozytora ścieżki dźwiękowej Secret of Mana, Hirokiego Kikutę.

We wrześniu udostępniony zostanie grywalny prototyp Indivisible, ruszy też kampania na Indiegogo. Na razie możemy podziwiać pierwszy trailer, który niestety niewiele zdradza.

najnowsze