Londyn idealną lokacją dla Assassin's Creed Syndicate

Patryk Purczyński
2015/06/22 16:57
6
0

Nie ma dla Assassin's Creed Syndicate lepszej lokacji od ogarniętego rewolucją przemysłową Londynu - przekonuje Marc-Alexis Cote z Ubisoftu.

Londyn idealną lokacją dla Assassin's Creed Syndicate

- Jedną z rzeczy, których moim zdaniem seria potrzebuje w celu zapewnienia sobie innowacji, jest bardziej współczesne umiejscowienie. To uwspółcześni także doznania - komentuje na łamach najnowszego numeru Official Xbox Magazine dyrektor kreatywny Assassin's Creed Syndicate, Marc-Alexis Cote. Takim umiejscowieniem jest XVII-wieczny Londyn.

- Uwspółcześnienie nastąpi zarówno pod względem rozgrywki, jak i narracji. Nie ma lepszego miejsca na zrobienie tego niż wiek transformacji; wiek taki jak rewolucja przemysłowa - stwierdza przedstawiciel Ubisoftu. Londyn to kolejne wielkie miasto, do którego przybywa seria Assassin's Creed. Cote mówi wprost, że to największa inwestycja w Syndicate.

- Nic nie może się równać z tworzeniem miasta, które żyje i oddycha. Miasta, które po raz pierwszy w historii marki, jest pełne ruchu. Zostało podzielone na siedem różnych dzielnic. Każdą z nich gracze muszą odbierać zupełnie inaczej - kontynuuje dyrektor kreatywny Assassin's Creed Syndicate.

GramTV przedstawia:

Nie jest tajemnicą, że wiktoriański Londyn był jedną z najbardziej pożądanych przez fanów serii lokacji. Powodów, dla których dopiero teraz Ubisoft zdecydował się tam zawędrować, jest jednak kilka. - Miasto ma znacznie szersze ulice, znacznie większe pole widzenia - zauważa Cote.

- Sądzę, że musieliśmy poczekać i mieć moc next-genów, by móc pokazać to w sposób oddający temu umiejscowieniu sprawiedliwość. Warto przyjrzeć się samej rzece Thames. Była wypełniona łódkami - to element, którym jestem naprawdę podekscytowany. Są one równie ekscytujące, jak wszystkie pozostałe pojazdy - zapewnia.

Assassin's Creed Syndicate na Xboksie One i PlayStation 4 zamelduje się 23 października. Do premiery gry na PC dojdzie nieco później.

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
23/06/2015 10:35

Nie ma dla Assassin''s Creed Syndicate lepszej lokacji od ogarniętego rewolucją przemysłową LondynuOczywiscie, ze jest:Feudalna japonia, ale Ubi ma gdzies glosy innych i nadal bedzie klepala gry na jedno kopyto z miliardem znajdziek i innego syfu. Coz, kolejna czesc, ktora sobie odpuszcze.

niko888
Gramowicz
23/06/2015 09:15

Również jestem podekscytowany obecnością łódek, bo przecież w trylogii Ezia ich nie było a z kolei w Amerykańskiej trylogii były TYLKO statki. Poza tym te innowacyjne rozwiązanie jakim jest linka do szybszego przemieszczania się to nic innego jak pozbawiona nadnaturalności moc orła z Tyranii Króla Waszyngtona z AC3 także to też nic innowacyjnego. System walki w sumie też nie zachwyca jak na moje oko, po prostu jest to tradycyjna walka samymi pięściami wzbogacona o nowe animacje i chyba nieco dłuższy pasek zdrowia przeciwników. Jak na razie z tych wszystkich nowości to podobają mi się wozy konne, choć nazwanie je nowością to też jest wyolbrzymienie. Choć z drugiej strony to dobrze, że stosowane są stare pomysły w nowym wykonaniu. Zobaczymy jak to będzie, ja i tak zagram później jako PCtowiec więc będę miał szansę zobaczyć jakość wykonania tej gry jeszcze przed zakupem. :D

Usunięty
Usunięty
23/06/2015 02:06

XVII wieczny Londyn? Chyba xix wieczny.
Trwa Wczytywanie