E3 2015: Twórcy Take on Mars zapowiadają betę. Zobacz trailer

Patryk Purczyński
2015/06/17 15:24
0
0

Tego lata Bohemia Interactive zaprosi nas na czerwoną planetę. Na razie Take on Mars prezentuje się fanom w nowym zwiastunie.

E3 2015: Twórcy Take on Mars zapowiadają betę. Zobacz trailer

Tego lata rozpoczną się betatesty Take on Mars - ogłosiła Bohemia Interactive. Gra znajduje się w programie Early Access od blisko dwóch lat, ale zapowiedź bety oznacza postawienie znaczącego kroku na drodze do premiery. Rozpoczęcie testów pierwotnie planowane było na 16 czerwca, ale z niewyjaśnionych przyczyn zostało nieco przesunięte.

Jak informuje Bohemia, finalna wersja powinna umożliwić eksplorację Marsa i wykonywanie misji akcentujących aspekt survivalowy. "Multiplayer to ważny element gry. Wyobrażamy sobie, że gracze współpracują by przetrwać na bezlitosnych marsjańskich pustkowiach, budują bazy, poszukują zasobów, a nawet zajmują się uprawą, by zdobyć pożywienie" - opisują twórcy Take on Mars.

GramTV przedstawia:

Gra była krótko prezentowana podczas dzisiejszego PC Gaming Show. Trailer pokazany na konferencji możecie obejrzeć poniżej. Zachęcamy też do sprawdzenia, jakie jeszcze wiadomości pojawiły się na pierwszej w historii E3 konferencji poświęconej pecetom.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!