E3 2015: Sniper: Ghost Warrior III wiosną 2016. Nowe szczegóły

Patryk Purczyński
2015/06/18 09:29
8
0

[Zaktualizowano] CI Games obiecywało prezentację Sniper: Ghost Warrior 3 na E3 i słowa dotrzymało. Wciąż czekamy jednak na obszerniejszy gameplay.

E3 2015: Sniper: Ghost Warrior III wiosną 2016. Nowe szczegóły

[Aktualizacja] Z udostępnionych przez CI Games materiałów prasowych wiadomo, że Sniper: Ghost Warrior III ukaże się w II kwartale przyszłego roku na PC, PS4 i XOne. Akcja toczy się w Gruzji, gdzie w wyniku problemów wewnętrznych do gry wkraczają Rosjanie i Amerykanie. Gracze wcielą się w powracającego z emerytury członka Marines, snajpera Jonathana Northa.

Podstawowym zadaniem jest wytropienie i zlikwidowania innego snajpera, który zagraża amerykańskiej operacji w Gruzji. Okazuje się, że jest to brat głównego bohatera - młodszy, sprawniejszy, a przy tym szalony. Użytkownicy w pojedynkę muszą operować w obozie wroga i wyjść cało z tej wyjątkowo niebezpiecznej sytuacji.

[Oryginalna treść wiadomości] Myśliwy staje się zwierzyną - oto pomysł CI Games na Sniper: Ghost Warrior 3. Polska ekipa prezentuje go w krótkim materiale wideo przygotowanym na targi E3 2015. Pojawią się elementy survivalu, twórcy chcą też zagrać na strunach moralności. "Każde kolejne zabójstwo ciągnie za sobą określone konsekwencje" - mówią.

Struktura otwartego świata i znacznie większa skala produkcji umożliwią graczom w Sniper: Ghost Warrior 3 różnorodne rozwiązywanie zaistniałych problemów. Pojawią się starcia bezpośrednie, likwidacje z dalekiej odległości przy użyciu karabinu snajperskiego, a nawet walka wręcz. W poniższym materiale otrzymujemy ponadto wgląd w efekty specjalne, jak podświetlanie wrogów czy akcję ukazywana w zwolnionym tempie.

GramTV przedstawia:

CI Games zapowiada, że aby przeżyć, gracze będą musieli sięgnąć po wszystko, co mają pod ręką. Do ich dyspozycji zostanie oddana nie tylko standardowa broń palna i biała, ale także chociażby latające drony z zamontowaną kamerą.

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
19/06/2015 11:17

Ej no fajnie jak dla mnie... Generalnie trochę mało pokazali, ale no cóż - w końcu do wydania jeszcze roczek poczekamy. Grafika dobra, widzę, że zadbano o podstawowe prawa fizyki, żeby nie było takich dymów jak niektórych starych codach czy pierwszych gearsach (człowiek nie raz się tam przeszedł po ścianie). Mam nadzieję, że poziom z trailera przełoży się na pełną długą rozgrywkę. A jak się da - co miałoby się nie dać! - to niech będzie jeszcze lepiej.

Usunięty
Usunięty
18/06/2015 22:59

Seria Sniper''a nie jest taka zła, pamiętam że bardzo przyjemnie spędziłem czas przy tej grze także na 3 na pewno będę czekał. Chciałbym aby jakoś niedługo pokazali gameplay bo trailery różnie odzwierciedlają wygląd gry:) Aczkolwiek sam trailer wygląda fajnie, na pewno było zainteresowanie tą grą na targach E3. Czekam na więcej.

Usunięty
Usunięty
18/06/2015 10:07

może średniak oby chociaż grywalny .
Trwa Wczytywanie