E3 2015: Guitar Hero Live wprowadza tryb GHTV. Zobacz go w akcji

Patryk Purczyński
2015/06/17 08:31
0
0

"Pierwsza na świecie grywalna muzyczna sieć wideo" - tak Activision określa wdrożony do Guitar Hero Live tryb GHTV. Ujawnia też datę premiery gry.

E3 2015: Guitar Hero Live wprowadza tryb GHTV. Zobacz go w akcji

Guitar Hero Live w Europie ukaże się 23 października - poinformowało Activision. Gra będzie dostępna na Xboksie 360, Xboksie One, PlayStation 3, PlayStation 4 i Wii U, a ponadto także na urządzeniach przenośnych (szczegółów w tym zakresie na razie nie podano). Pakiet z kontrolerem w postaci gitary wyceniony został na 99 dolarów.

W Guitar Hero Live gracze znajdą dwa tryby zabawy. Pierwszym jest GH Live, w którym można wcielić się w członka zespołu muzycznego i występować z nim na scenie, z tej perspektywy obserwując koncert i reakcje publiczności. GHTV służy z kolei jako wciąż aktualizowana platforma, na której pojawią się liczne kanały i programy tematyczne, a także piosenki na żądanie. Użytkownicy będą mogli grać ze znajomymi, ale także z osobami z całego świata, rywalizując o nagrody. Tryb ten zaprezentowano w trailerze przygotowanym na E3 2015.

GramTV przedstawia:

Oprócz zwiastuna prezentujemy także galerię świeżych obrazków z Guitar Hero Live.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!