News

PlanetSide 2 z datą premiery na PS4

Małgorzata Trzyna, 04.06.2015 12:30 1

Do oficjalnej premiery MMO free-to-play PlanetSide 2 na PS4 pozostało mniej niż 3 tygodnie.

- Po wielu miesiącach intensywnych beta-testów, z radością ogłaszamy, że PlanetSide 2 ukaże się na PlayStation 4 23 czerwca w Europie i Ameryce Północnej. Jeśli nie wiecie, czym jest ta gra, przygotujcie się na zwariowaną przejażdżkę! PlanetSide 2 to rewolucyjny FPS na masową skalę, w którym żołnierze walczą jak jeden mąż z wrogimi imperiami, starając się osiągać wyznaczone cele wszelkimi możliwymi środkami.

W PlanetSide 2 gracze muszą połączyć siły, wykorzystać piechotę oraz naziemne i latające maszyny, opracować strategię i zręcznie manewrować, strzelając do przeciwników. Bitwy zaprojektowane są z myślą o udziale ogromnej liczby graczy. Twórcy mogą poszczycić się rekordem Guinnessa - w pojedynczej bitwie wzięło udział 1158 osób. Aby zagrać w PlanetSide 2, nie trzeba kupować gry ani opłacać PS+.

Wersja PS4 posiada unikatowe elementy, np. mapę Koltyr. Twórcy zapowiedzieli także częste aktualizacje gry po premierze, nowe funkcje, zdarzenia związane z różnymi świętami, nowe przedmioty do kupienia i nie tylko. Podziękowali również graczom, którzy brali udział w beta-testach i zgłaszali uwagi, dzięki którym wprowadzono w grze liczne usprawnienia.

najnowsze