Niemiecki sklep przypadkowo ujawnił Disney Infinity 3.0

Katarzyna Dąbkowska
2015/05/01 12:30
0
0

Młodsi fani Gwiezdnych Wojen również znajdą w tym roku coś dla siebie.

Niemiecki sklep przypadkowo ujawnił Disney Infinity 3.0

Myśleliście, że Star Wars Battlefront to jedyna w tym roku produkcja osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen? Niemiecki market Saturn zdradził właśnie, że Disney planuje na ten rok jeszcze jedną produkcję przeznaczoną dla najmłodszych graczy.

Na ich stronie pojawiła się możliwość złożenia zamówień przedpremierowych na trzecią już odsłonę Disney Infinity, tym razem osadzoną w klimatach uniwersum George’a Lucasa. Tytuł ten miałby pojawić się 20 sierpnia tego roku na PlayStation 4 i Xbox One (sugerowana cena 69,99 euro czyli około 280 złotych) oraz na PlayStation 3, Xbox 360 i Wii U (tu 10 euro mniej, czyli około 240 złotych).

GramTV przedstawia:

W zestawie poza grą znaleźlibyśmy dwie nowe figurki (Anakin i Ahsoka), zaś w samej grze, co sugeruje pudełko, pojawiłyby się takie ikoniczne postacie jak Darth Vader, Yoda, Obi-Wan Kenobi, Księżniczka Leia, R2-D2 czy C-3PO.

Aktualnie czekamy na oficjalną zapowiedź Disney’a i potwierdzenie powyższych informacji. Przypomnijmy tylko, że poprzednie Disney Infinity oznaczone numerkiem 2.0 skupiało się na uniwersum Marvela i w dniu swojej premiery musiało konkurować z wydawanymi przez Activision Skylandersami. W tym roku dochodzi trzeci, a licząc Nintendowskie Amiibo to czwarty, zawodnik w postaci LEGO Dimensions.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!