News

Treyarch obiecuje, że tryb Zombie w Call of Duty: Black Ops III będzie niesamowity

Małgorzata Trzyna, 27.04.2015 12:45 6

Tryb Zombie zaoferuje coś zupełnie innego niż kampania fabularna czy starcia w trybie wieloosobowym.

- Black Ops Zombies będzie mieć własny system postępów, oparty na zdobywaniu doświadczenia - powiedział szef studia, Mark Lamia. - Tryb Zombie był regrywalny, a dzięki temu rozwiązaniu będzie jeszcze głębszy i jeszcze bardziej regrywalny. Wiemy, że łatwo jest rozpocząć zabawę w trybie zombie, jest on bardzo przystępny. Musimy zapewnić, że pod tym względem nic się nie zmieni, a jednocześnie dodać głębi i regrywalności. Zamierzamy stworzyć unikatowy, niesamowity tryb, zupełnie inny niż to co zaoferuje kampania i zupełnie inny niż multiplayer. To będzie gra sama w sobie, która ukaże się wraz z Black Ops III.

Lamia dodał, że prace nad trybem zombie rozpoczęły się w 2008 roku, a pomysł zrodził się z pasji, w studiu, które wówczas praktycznie nie istniało. Fani polubili jednak zombie, które stały się rozpoznawalnym elementem gier z serii Call of Duty, tworzonych przez Treyarch.

Call of Duty: Black Ops III ukaże się 6 listopada. Gra zmierza na PC, PS4 i XOne. Premierę poprzedzą beta-testy, podczas których będzie można prawdopodobnie wypróbować trzy mapy.

najnowsze