Saint Seiya: Soldiers' Soul - gra oparta na nowym anime ukaże się już jesienią

Małgorzata Trzyna
2015/04/13 18:45
3
0

Saint Seiya: Soldiers' Soul, oparte na serialu animowanym Saint Seiya: Soul of Gold, trafi jeszcze w tym roku na PS3, PS4 i PC.

W Saint Seiya: Soldiers' Soul pojawią się bohaterowie z nowego serialu animowanego, stworzonego przez Masami Kuramadę. Legendarni Gold Saints powracają ze świata umarłych. Okazuje się, że walka z Hadesem nie była jedynym wyzwaniem, jakie czekało na bohaterów Ateny. Obdarzeni niebiańskimi mocami, Seiya i przyjaciele muszą wykonać jeszcze trudniejsze zadanie.

GramTV przedstawia:

- Jesteśmy bardzo dumni, widząc aktywność wokół Saint Seiya, naszej legendarnej licencji - powiedział Herve Hoerdt, przedstawiciel Bandai Namco Entertainment Europe. - Z jednej strony, mamy nowe anime na naszym własnym Daisuki.net, z drugiej Saint Seiya: Soldiers' Souls to pierwsza gra Saint Seiya, jaka trafi na PC i PS4. Nasza współpraca z Dimps zawsze układała się pomyślnie, a ostatnim dowodem na to, że nasz duet pracuje idealnie, jest Dragon Ball Xenoverse. Jesteśmy bardzo podekscytowani, zapowiadając premierę gry na jesień 2015!

Saint Seiya: Soldiers' Soul zmierza na PC, PS3 i PS4. Gra ukaże się pod koniec 2015 roku w Europie, Ameryce Północnej, na Bliskim Wschodzie i w Australazji.

Saint Seiya: Soldiers' Soul - gra oparta na nowym anime ukaże się już jesienią

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
14/04/2015 21:01

Drugie ulubione anime z dzieciństwa po DB a teraz jeszcze wychodzi gra, nic tylko czekać.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
13/04/2015 22:48

Akurat też oglądam tą serię :]Jestem zainteresowany i to nawet bardzo grą :]

Painkiller
Gramowicz
13/04/2015 21:22

Xenoverse jest całkiem udane.. jeżeli Zodiak będzie równy a mam nadzieje że będzie lepszy, to fajna gra się szykuje :D