Felieton

Trine 3 z nowym gameplayem

Katarzyna Dąbkowska, 10 kwietnia 2015 10:15 8

Zobacz, jak teraz wyglądają i czego potrafią dokonać przebiegła Zoia, rycerz Pontius i czarnoksiężnik Amadeus.

Trine 3: The Artifacts of Power to kontynuacja losów trzech dobrze znanych fanom serii bohaterów – rycerza Pontiusa, maga Amadeusa oraz łuczniczki trudniącej się kradzieżą – Zoyi. Twórcy gry przygotowali nam całkowicie nową oprawę graficzna i zmiany w perspektywie. W Trine 3: The Artifacts of Power będziemy mieć bowiem do czynienia z trójwymiarową grafiką. Twórcy zapowiadali swój nowy projekt niedawno, bo z początkiem czerwca, jednak już teraz uraczyli nas gameplayem ze swojej gry:

Nowy materiał przedstawia trzech bohaterów i ich możliwości. Pontius zatem będzie jak zwykle rozwalał wszystko, co popadnie, Amadeus unosił rzeczy, a zręczna Zoya pokaże nam jak dobrze się wspina.

Data premiery gry jeszcze nie została zapowiedziana. Wiadomo natomiast, że Trine 3: The Artifacts of Power trafi najprawdopodobniej jeszcze w tym roku do właścicieli pecetów.

Chernobylite - nadchodzący survival horror na oficjalnym wideo z rozgrywki!
Mortal Kombat 11 - nowy gameplay z brutalnym Shao Kahnem
Pierwszy gameplay z Borderlands 3 już za dwa tygodnie
Zapowiedziano ENCODYA – przygodówkę point-and-click osadzoną w mrocznym, cyberpunkowym świecie
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.