Kampania dla pojedynczego gracza w Mortal Kombat X tylko na 4 godziny

Katarzyna Dąbkowska
2015/04/08 11:00
11
0

Ujawniono również co w dniu premiery naprawi patch do gry.

Wiadomo, że seria Mortal Kombat stawia na bijatykę pomiędzy użytkownikami, jednak tytuł ten oferuje również kampanię dla pojedynczego gracza. Okazuje się, że zawodnicy, którzy będą chcieli odpalić taką opcję mogą spędzić niewiele czasu z grą. Według źródła serwisu God is a Geek, kampanię dla pojedynczego gracza w Mortal Kombat X będziemy mogli ukończyć już w cztery godziny. Przypomnijmy, że to prawie połowa czasu potrzebnego do przejścia kampanii w poprzedniej odsłonie gry.

Dodatkowo ujawniono, że już pierwszego dnia od premiery gry pojawi się aktualizacja do gry. Nie jest to nic nowego, bowiem łatki takie stały się standardem. Jednak patch nie będzie mały i będzie ważył prawie 2GB. Co poprawi? Przede wszystkim ogólną stabilność gry i balans, a także załata kilka mniejszych błędów w trybie multiplayer i w poszczególnych lokalizacjach.

GramTV przedstawia:

Premiera Mortal Kombat X już 14 kwietnia na PC, PlayStation 4 i Xboksach One. Premiera gry na PlayStation 3 i Xboksy 360 została przesunięta na lato.

Komentarze
11
Killyox
Gramowicz
08/04/2015 17:03
Dnia 08.04.2015 o 14:22, gacmen33 napisał:

W MK9 chociaż tryb fabularny nie był jakiś wybitny to nie można powiedzieć również, że był zły. Grało się w niego i "zagłębiało" historię całkiem przyjemnie. Jak w X utrzymają podobny poziom to bedzie gitarka, wszak to tylko dopełniacz do mięska.

I tak byl lepszy niz 99% innych bijatyk , ktore tego po prostu nie maja.

Killyox
Gramowicz
08/04/2015 17:02

Ja jestem bardzo zadowolony, ze bedzie story poza miechem. Zawsze to jakos czlowiek bardziej sie przywiazuje.

Sewycz
Gramowicz
08/04/2015 16:12

4h fabuly na bijatyke to dosc ;)Kiedys po prostu byla animacja na koniec (i ew. poczatek) i tyle. Wiec cieszta sie!

Sunbeach
Gramowicz
08/04/2015 15:13

Te pierniczenie wasze o story mode itd.. może dla was nie, ale dla niektórych jest ono tak samo ważne, my fani interesujemy się również fabułą i dalszą historią postaci. Z tego co wiem ja z dobrego źródła (należę też do oficjalnej światowej grupy facebookowej Mortala 10) to kampania ma praktycznie taką samą długość jak część poprzednia :) Obfituje we wiele ciekawych zwrotów akcji, poznajemy całkiem nowe postacie, które pojawią się w przyszłych kombat packach itd - między innymi "Frost" :D Bardzo fajnie za to że będzie patch od razu o czym już też oczywiście wiedziałem wcześniej, bo do poprawy są niektóre Fatality i kilka innych drobiazgów. Pozdrawiam i czekamy do 14 kwietnia!

gacmen33
Gramowicz
08/04/2015 14:22

W MK9 chociaż tryb fabularny nie był jakiś wybitny to nie można powiedzieć również, że był zły. Grało się w niego i "zagłębiało" historię całkiem przyjemnie. Jak w X utrzymają podobny poziom to bedzie gitarka, wszak to tylko dopełniacz do mięska.

garczesjan22
Gramowicz
08/04/2015 13:39

To bijatyka, esencją jest tłuczenie się po mordach z kumplami.

porckypizgus
Gramowicz
08/04/2015 13:02

Bardziej ciekawi mnie tryb z trzema wieżami wyzwań no i dopracowany multi.

Henrar
Gramowicz
08/04/2015 12:57
Dnia 08.04.2015 o 11:48, vegost napisał:

Stabilność i balans powinny być naprawione w czasie wewnętrznych testów gry.

Zdajesz sobie sprawę z tego, że wewnętrzne testy gry trwają praktycznie cały czas i patche muszą wychodzić na premierę gry, bo gra musi zostać "zakmnięta" na kilka tygodni przed jej premierą?Chyba nie.

Majkel821
Gramowicz
08/04/2015 12:55

Bardziej niż na Story zależy mi na balansu postaci, bo w MK 9 to była tragedia.Jeszcze tylko kilka dni ;D !

Mysurek
Gramowicz
08/04/2015 12:29

ważne żeby multi dobrze działało, fabuła jest tylko drobnym dodatkiem :D

vegost
Gramowicz
08/04/2015 11:48

Stabilność i balans powinny być naprawione w czasie wewnętrznych testów gry. Czyżby gniot? Co do kampanii to nie będzie żadnej nowości od czasów mk1. Idziemy prosto przed siebie eliminując przeciwników. W bijatyka nie ma fabuły. Robi się zawsze to samo.