Felieton

Beta StarCraft II: Legacy of the Void wystartowała

Patryk Purczyński, 02 kwietnia 2015 15:16 2

Nie wiadomo ilu będzie potrzebnych testerów, nie wiadomo ile potrwa beta, ale wiadomo, że już ruszyła. Teraz trzeba czekać na dar od losu.

Wystartowały betatesty StarCraft II: Legacy of the Void. Blizzard rozpoczął już wysyłkę zaproszeń z kodami. Pod uwagę bierze konfiguracje komputerów i wcześniejszą aktywność w StarCrafcie. Pewną rolę odegra też czynnik losowy. Twórcy RTS-a nie narzucają sobie żadnej konkretnej liczby testerów - będą ich dobierać w zależności od potrzeb.

Blizzard podkreśla, że zaproszenia rozsyłane są partiami. Na późniejszym etapie dostęp do bety StarCraft II: Legacy of the Void będzie można uzyskać dzięki kodom rozdawanym różnym serwisom i w akcjach promocyjnych. Co ważne, do testów można dostać się nawet jeśli nie ma się w swoich zbiorach wcześniejszych części: Wings of Liberty ani Heart of the Swarm.

"Na początku skoncentrujemy się wyłącznie na trybie wieloosobowym. Dodaliśmy szereg ciekawych jednostek i zdolności dla terran, protosów i zergów i chcemy uzyskać jak najwięcej opinii na ich temat. Poddany testom zostanie również nowy tryb Archonta. Będziemy dzielić się informacjami na temat przyszłych planów związanych z betą, gdy zbliżymy się do momentu wypuszczenia nowej zawartości" - uzupełnia Blizzard.

Betę promuje poniższy materiał. Co ważne, testy nie zawierają klauzuli poufności, a to oznacza, że niebawem w sieci mogą pojawić się obszerne prezentacje rozgrywki z Legacy of the Void.

Mortal Kombat 11 Kollector's Edition i data bety gry zapowiedziane
Mortal Kombat 11 - zobacz pierwsze fragmenty rozgrywki!
W Metro: Exodus możesz być kim chcesz; subtelny system moralności
Dead or Alive 6 na PC będzie lepiej dopracowane od piątej części - zapewniają twórcy
najnowsze