Magnetic: Cage Closed zaoferuje 60 klatek na sekundę na PlayStation 4 oraz Xbox One

Paweł Pochowski
2015/03/30 15:30
5
0

Rozdzielczość gry będzie za to wynosiła 720p. Jak mówią sami o sobie twórcy gry, nie są fanami tego całego "kinowego doświadczenia".

Magnetic: Cage Closed zaoferuje 60 klatek na sekundę na PlayStation 4 oraz Xbox One

O Magnetic: Cage Closed, nowej grze logicznej studia Guru Games, mogliście czytać już na gram.pl przy okazji zapowiedzi gry. W skrócie - jak wskazuje sama nazwa - ogromną rolę w tytule odegra magnetyczność. Twórcy oddadzą w ręce graczy specjalną broń, która pozwoli na przenoszenie pewnych obiektów wykorzystując to zjawisko. Rozwiązując kolejne zagadki postaramy się uciec z więzienia.

Jak ujawnił Daniel Ström, CEO studia, Szwedzi nie są fanami modnego ostatnio "filmowego doświadczenia", o czym wspominają często studia serwujące gry w mniejszej ilości klatek na sekundę. W związku z tym Magnetic: Cage Closed będzie działało w 60 fps przy rozdzielczości 720p.

GramTV przedstawia:

- Liczba klatek na sekundę zawsze jest gorącym tematem w dzisiejszych czasach. Naturalnie zoptymalizowaliśmy grę (na pc - dop. red.), by działała równie dobrze, co na konsolach. Nie jesteśmy fanami tego całego "kinowego doświadczenia", które ostatnio często pojawia się w grach, postawiliśmy więc na 60 klatek przez całą grę. To głównie z tego powodu zostaliśmy przy rozdzielczości 720p - powiedział Daniel w rozmowie z serwisem GamingBolt.

Komentarze
5
elmartin
Gramowicz
30/03/2015 20:14

> > Ze zwiastuna wynika, że to coś w rodzaju Portal-a, tylko trochę inaczej ;)>>> Nie chce być nie miły ale takie porównania są bardzo nie na miejscu, to tak jakby porównywać> każdy FPS do Wolfenstein 3D. Gdyby Magnetic używało patentów teleportacji gracza, wtedy> nie widzę problemu by użyć takiego porównania.Nie jesteś niemiły tylko, jakby to powiedzieć, zabawny.Trochę mniej powagi ;)))Wyraźnie napisałem "coś w rodzaju Portal-a".Ewidentnie widać pewną inspirację, ale trudno wymagać, żeby był to stricte Portal ( Nie te pieniądze i nie te możliwości ).Tutaj mamy do czynienia z zabawą magnetycznym ganem, który daje nieco inne możliwości.Moje skojarzenie, czysto subiektywne i nie twierdzę, że to jest "duchowy spadkobierca" Portal-a.Pozdrawiam :)

Usunięty
Usunięty
30/03/2015 19:30

> Ze zwiastuna wynika, że to coś w rodzaju Portal-a, tylko trochę inaczej ;)Nie chce być nie miły ale takie porównania są bardzo nie na miejscu, to tak jakby porównywać każdy FPS do Wolfenstein 3D. Gdyby Magnetic używało patentów teleportacji gracza, wtedy nie widzę problemu by użyć takiego porównania.

elmartin
Gramowicz
30/03/2015 18:00

Jakoś przegapiłem zapowiedź, a gra wydaje się bardzo fajna.Ze zwiastuna wynika, że to coś w rodzaju Portal-a, tylko trochę inaczej ;)Jestem pozytywnie zaskoczony i zainteresowany.Co do jakości grafiki, to w tym przypadku jest to absolutnie wtórna sprawa.
Trwa Wczytywanie