Informacje

Seria LEGO powiększy się o grę opartą na figurkach?

... Katarzyna Dąbkowska

Szykuje się nam klockowy klon Skylanders?

Seria LEGO powiększy się o grę opartą na figurkach? - obrazek 1

Gier opartych o figurki jest całkiem sporo. Można tu chociażby wymienić Skylanders czy Disney Infinity. Okazuje się, że grono gier opartych o zabawki może się wkrótce powiększyć o produkcję LEGO. Informator, na którego powołuje się serwis VideoGamer ujawnił, że firma produkująca klocki planuje już nową grą z serii. Tytuł ma trafić pod skrzydła studia Traveller's Tales. Informację dodatkowo podkręcił producent firmy, Tim Wileman. Zapytany o możliwość stworzenia opartej o figurki gry, Wileman powiedział:

- Nie chcę za bardzo skupiać się teraz na innych grach, ale powiem tylko, że zawsze staramy się przesunąć granicę gier pod względem ich możliwości oraz potencjału i w tym zakresie jesteśmy bardzo ambitni.

- Chociaż więc nie mogę podać teraz żadnych konkretnych szczegółów, bądźcie pewni, że w tym przypadku zawsze staramy się przesunąć granicę. Tak więc obserwujcie tą przestrzeń.

Warner Bros. jednak wstrzymało się od komentarzy. Firma ma już w planach dwie gry z klockowymi bohaterami w rolach głównych. Pierwszą z nich jest LEGO Marvel's Avengers. Druga to LEGO Jurassic World. Ostatnio twórcy podzielili się zwiastunem do tej produkcji.

Najnowsze
Lubisz nas?