Felieton

Seria LEGO powiększy się o grę opartą na figurkach?

Katarzyna Dąbkowska, 17 marca 2015 11:00 3

Szykuje się nam klockowy klon Skylanders?

Gier opartych o figurki jest całkiem sporo. Można tu chociażby wymienić Skylanders czy Disney Infinity. Okazuje się, że grono gier opartych o zabawki może się wkrótce powiększyć o produkcję LEGO. Informator, na którego powołuje się serwis VideoGamer ujawnił, że firma produkująca klocki planuje już nową grą z serii. Tytuł ma trafić pod skrzydła studia Traveller's Tales. Informację dodatkowo podkręcił producent firmy, Tim Wileman. Zapytany o możliwość stworzenia opartej o figurki gry, Wileman powiedział:

- Nie chcę za bardzo skupiać się teraz na innych grach, ale powiem tylko, że zawsze staramy się przesunąć granicę gier pod względem ich możliwości oraz potencjału i w tym zakresie jesteśmy bardzo ambitni.

- Chociaż więc nie mogę podać teraz żadnych konkretnych szczegółów, bądźcie pewni, że w tym przypadku zawsze staramy się przesunąć granicę. Tak więc obserwujcie tą przestrzeń.

Warner Bros. jednak wstrzymało się od komentarzy. Firma ma już w planach dwie gry z klockowymi bohaterami w rolach głównych. Pierwszą z nich jest LEGO Marvel's Avengers. Druga to LEGO Jurassic World. Ostatnio twórcy podzielili się zwiastunem do tej produkcji.

LEGO The Hobbit również do pobrania za darmo
Mortal Kombat 11 na pierwszych screenach. Gra ma "nieskończone możliwości personalizacji bohaterów"
TGA 2018: Mortal Kombat 11 ogłoszone! Premiera za kilka miesięcy
The LEGO Movie 2 ogłoszone. Premiera w przyszłym roku
najnowsze