Dziewięć minut z Adr1ft na nowym filmie z rozgrywki

Paweł Pochowski
2015/03/10 13:00
1
0

Wygląda na to, że naprawdę "takiego czegoś, tośmy jeszcze nie grali".

Dziewięć minut z Adr1ft na nowym filmie z rozgrywki

Panowie i panie, jeżeli marzyła Wam się produkcja o przebywaniu w przestrzeni kosmicznej, by na własnej skórę poczuć ciasnotę międzygalaktycznej stacji i ten lekki, pozbawiony grawitacji stan - Adr1ft prawdopodobnie spełni Wasze marzenia. Cześć z graczy zakochanych w podobnych produkcjach pewnie już od dawna obserwuje Adr1ft, w którym rozgrywka łączy w sobie elementy survivalu z przygodówką.

Trochę niczym w Obcym, gracz wciela się w postać, która budzi się na stacji kosmicznej jako jedyny żyjący człowiek. Nic nie pamięta i nie ma zielonego pojęcia co się stało, ale dookoła doskonale widać, że rozegrała się tu jakaś tragedia. Już sam pomysł na zabawę jest świetny, ale uwierzcie nam, że gdyby tego było mało Adr1ft oferuje spektakularną wręcz oprawę graficzną, którą podziwiać można na nowym, dziewięciominutowym filmie z rozgrywki dostępnym poniżej.

GramTV przedstawia:

Twórcą gry jest studio Three One Zero, które założone zostało przez byłego dyrektora kreatywnego Microsoftu - Adama Ortha. Natomiast za wydanie Adr1ft odpowiadać będzie 505 Games. Produkcja ma ukazać się w połowie tego roku na PC oraz konsole w postaci PlayStation 4 oraz Xboksa One. Nie wiem jak Wy, ale ja czekam z niecierpliwością.

Komentarze
1
One_of_the_Many
Gramowicz
10/03/2015 15:34

Na podstawie filmiku niewiele można powiedzieć o oprawie graficznej - filmik jest w niskiej jakości, mimo, że miałem wybraną jakość HD