W Helldivers trup ściele się wyjątkowo gęsto

Patryk Purczyński
2015/03/09 10:38
1
0

Grobowy tytuł pojawia się tu nie przez przypadek. Gracze w ciągu kilku pierwszych dni po premierze Helldivers wykazali się wyjątkową aktywnością, o czym poinformował Scott Rohde z Sony.

W Helldivers trup ściele się wyjątkowo gęsto

Sto milionów zabójstw odnotowało Sony w zaledwie trzy pierwsze dni dostępności Helldivers na swoich konsolach. - 100 000 000 przeciwników zostało już zabitych w Helldivers. Kontynuujcie dobrą robotę - napisał na Twitterze Scott Rohde. Gra dostępna jest na PS4, PS3 i PS Vicie, posiada też funkcję cross-play (umożliwia wspólną zabawę właścicielom różnych platform).

Za Helldivers odpowiadają twórcy pierwszej Magicki, Arrowhead Game Studios. Jest to strzelanka z widokiem z lotu ptaka, której akcja toczy się na proceduralnie generowanych poziomach. Gra przeznaczona jest zarówno dla pojedynczego użytkownika, jak i czterech osób w trybie kooperacji. Co ciekawe, w Helldivers gracze mogą zadawać obrażenia również kompanom i funkcji tej nie da się wyłączyć. Z podobnego rozwiązania zasłynęła przywołana już Magicka.

GramTV przedstawia:

Helldivers dostępne jest na konsolach PlayStation od 3 marca w Ameryce Północnej i od 4 marca w Europie.

Komentarze
1
Kafar
Gramowicz
09/03/2015 13:38

Autor newsa nie wie o czym pisze. Ta gra nie jest i nie była przeznaczona na jednego gracza :P a to że się da grać z uporem głupka w pojedynkę to ok ;P.