Felieton

Beta StarCraft II: Legacy of the Void ruszy już za kilka tygodni?

Patryk Purczyński, 04 marca 2015 15:46 1

Blizzard nadal nie ogłosił terminu rozpoczęcia betatestów Legacy of the Void, które domyka trylogię StarCraft II. Wieść gminna niesie jednak, że fani RTS-ów już niebawem będą mieli powody do zadowolenia.

Betatesty StarCraft II: Legacy of the Void rozpoczną się pod koniec marca lub na początku kwietnia - sugerują anonimowi informatorzy. Blizzard podobno poprosił już ekipy e-sportowe i inne podmioty związane z branżą gier o wyrażenie zainteresowania kluczami do bety RTS-a. Jak zauważa jedno ze źródeł, w poprzednich takich przypadkach testy rozpoczynały się po około trzech tygodniach.

- Blizzard będzie celował w koniec marca lub początek kwietnia - twierdzi inny informator. - To dla nich świetny czas. Kończy się WCS Season 1, a to da graczom mnóstwo czasu na streamowanie bety i wytworzenie ekscytacji. Beta jest ponoć w dużej mierze gotowa do odpalenia, tylko zespół dbający o balans dopracowuje jeszcze kilka jednostek - dodaje.

Padają również przypuszczenia, że najbardziej prawdopodobne terminy uruchomienia bety StarCraft II: Legacy of the Void to 24 marca lub 7 kwietnia. Blizzard będzie wolał uniknąć rozpoczęcia testów w okolicy 1 kwietnia, by społeczność nie odebrała tego jako primaaprillisowego żartu. Firma słynie przecież z tego, że każdego roku przygotowuje dla swoich fanów jakiś psikus.

O oficjalnych komunikatach ze strony Blizzarda będziemy informować.

Steam nominuje najlepsze gry i twórców. Można głosować na Wiedźmina 3 i CDP RED
Microsoft w 2019 będzie aktywniejszy na rynku PC, zapewnia Phil Spencer
Sony przez przypadek zdradziło, ilu graczy ma poszczególne tytuły na PS4
SpellForce 3 dostanie samodzielny dodatek, Soul Harvest
najnowsze