Dowiedz się więcej na temat fabuły Battlefield Hardline z nowych dzienników twórców

Katarzyna Dąbkowska
2015/03/01 13:30
3
0

Gra została podzielona na odcinki, podobnie jak serial kryminalny.

Dowiedz się więcej na temat fabuły Battlefield Hardline z nowych dzienników twórców

Twórcy Battlefield Hardline postanowili podzielić się z graczami swoimi doświadczeniami z produkcji gry. W nowych dziennikach opowiedzieli między innymi o fabule, która ma przypominać serial kryminalny. Z tej przyczyny gra została podzielona na odcinki. Na filmie zobaczymy również, jak aktorzy przygotowywali się do scenek tworzonych przy pomocy techniki motion capture.

GramTV przedstawia:

Twórcy gry już zapowiedzieli, że Harline nie przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom serii Battlefield. Gra zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksach One oraz Xboksach 360 już 17 marca. My już graliśmy w Battlefield Hardline i podzieliliśmy się z Wami wrażeniami z rozgrywki.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
01/03/2015 17:40

> "Gra została podzielona na odcinki, podobnie jak serial kryminalny."> Nie zdziwię się jak za rok-dwa będziemy czekali co tydzień na nową misję bo będą wydawali> dlc jak telenowele.Ty myślałeś, że gra będzie podzielona na odcinki jak Callof Juarez:Gunslinger, że każdy odcinek to rozdział gry? A to nie jest tak, że gra to 1.odcinek, kolejne w DLC?

Usunięty
Usunięty
01/03/2015 15:16

"Gra została podzielona na odcinki, podobnie jak serial kryminalny."Nie zdziwię się jak za rok-dwa będziemy czekali co tydzień na nową misję bo będą wydawali dlc jak telenowele.

Usunięty
Usunięty
01/03/2015 14:06

Już oglądam, normalnie nie mogę się doczekać tej epickiej, głębokiej, pełnej trudnych wyborów, ciekawych zwrotów akcji i zapadających w pamięć postaci fabuły z Battlefielda :P
Trwa Wczytywanie