Dragon Quest Heroes ukaże się w Europie jeszcze w tym roku

Małgorzata Trzyna
2015/02/25 16:01
1
0

Square Enix ogłosiło, że Dragon Quest Heroes ukaże się nie tylko w Japonii, ale też w Europie i Ameryce Północnej. Gra będzie dostępna w wersji pudełkowej i cyfrowej, wyłącznie na PS4.

Dragon Quest Heroes będzie pierwszą grą z serii Dragon Quest, którą można nazwać pełnoprawną grą akcji/RPG. Gracze wcielą się w bohaterów, którzy - mimo przeważających sił wroga - stawią czoła hordom przeciwników i zmierzą się z gigantycznymi potworami. W grze możemy liczyć na widowiskowe, dynamiczne potyczki, w czasie których niejednokrotnie będziemy walczyć z wieloma przeciwnikami jednocześnie, wykorzystując rozmaite rodzaje ataków oraz umiejętności.

GramTV przedstawia:

Nad Dragon Quest Heroes pracuje Omega Force, twórcy Dynasty Warriors. Za projekty bohaterów i potworów odpowiada światowej sławy artysta, Akira Toriyama. Pieczę nad grą sprawuje Yuji Horii, reżyser i twórca Dragon Quest, zaś muzykę skomponował Koichi Sugiyama, związany z serią od jej pierwszej części.

Dragon Quest Heroes ukaże się w Europie i w Ameryce w 2015 roku, wyłącznie na PS4. Gra zadebiutuje w Japonii już jutro, na PS4 i PS3.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
25/02/2015 20:06

[m-G.]