Tak wygląda rozgrywka w Legacy of Kain: Dead Sun

Małgorzata Trzyna
2015/02/23 15:10
9
0

Niestety, nigdy nie zagramy w Legacy of Kain: Dead Sun, bo gra została anulowana. Możemy jedynie popatrzeć na film z rozgrywki.

Jeden z użytkowników NeoGAF, Mama Robotnik, udostępnił wideo prezentujące rozgrywkę w Legacy of Kain: Dead Sun z wersji alfa. Możemy zobaczyć zatem początek gry, eksplorację, walkę i nie tylko. Nad projektem pracowało Climax Studios, lecz po trzech latach Square Enix zdecydowało się na odwołanie gry. Przewidywano, że nie osiągnie ona zadowalających wyników sprzedaży.

Obszar pokazany na filmie to Wetlands, łączący różne części Nosgoth, gdzie na graczy miały czekać potyczki z bossami, lochy, wymiary materialne i duchowe - czyli mnóstwo eksploracji, walki, rozwijania umiejętności itd. Bardzo ważną rolę miała odgrywać również fabuła.

GramTV przedstawia:

Nosgoth miało zapewnioną przyszłość dzięki podróżom w czasie Kaina i Raziela w Legacy of Kain: Defiance. Ludzie znów zasiedlili ziemie, zaczęły pojawiać się rośliny. Wampiry nadal blokowały światło słoneczne dymem z wiecznie płonących stosów. Odwieczny konflikt trwał. Ludzie borykali się z bezpłodnością. Jednemu z nich, Asherowi, udało się jednak dokonać cudu - jego ukochana spodziewała się dziecka. Wampir Gein, Saradin, miał zabić mężczyznę i jego rodzinę. Coś jednak poszło nie tak i Asher przejął całkowitą kontrolę nad niedoszłym mordercą. W dalszej części miał dowiedzieć się, kto i dlaczego nasłał Geina.

W grze miał znaleźć się tryb wieloosobowy (asymetryczny deathmatch), niepowiązany z fabułą wątku głównego. Z całego projektu ostał się właśnie on, wydany pod nazwą Nosgoth.

Więcej informacji o Legacy of Kain: Dead Sun znajdziecie na forum NeoGAF.

Komentarze
9
Usunięty
Usunięty
02/03/2015 11:26

To jest najzabawniejsze ludzie którzy podają się za fanów serii mówią o tym że szkoda że Dead Sun nie wyszło a Nosgoth psuje wszystko, kiedy jest na odwrót Dead Sun nie trzyma się kompletnie serii Legacy of Kain gdyby wydali tą grę pod innym tytułem to by było dobrze ale to nie ma nic wspólnego z tym światem, natomiast z drugiej ręki Nosgoth jest hejtowany a trzyma się świata idealnie a jak coś nie pasuje to zostaje zmieniane i lore zawsze pasuje.

Usunięty
Usunięty
23/02/2015 22:58

Tak, obejrzałem całość od początku do końca. Podtrzymuję zdanie. Preordera bym nie składał oczywiście, ale z wielką chęcią bym się zaopatrzył w tą produkcję.

Renchar
Gramowicz
23/02/2015 21:41

> Wydali gniot w stylu Nosgoth, a fajnie zapowiadającą się grę anulowali. Super.Czy ty obejrzałeś cały materiał z początku i ja się zachwyciłem widząc system walki, wykończenia i początkową exploracjię z dwoma światami. Jednak idąc dalej gdzie tu zagadki prowadzą nas tu za rączkę jakieś światełka i scenki. To się gryzie ze starymi Legacy of Kain gdzie jak jeszcze pamiętam czasem trzeba było ostro główkować by iść dalej. Świat po kilku minutach wieje nudą ci sami przeciwnicy ,pustki nic tam nie ma. Bohater wygląda jak jakiś buszmen z Afryki w barwach wojennych. Może latać chodzić po ścianach jak bym częściowo patrzył na Saints Row. Fanów by do siebie zrazili jak by wydali takie coś. Jednak są tam jeszcze rozsądni ludzie.
Trwa Wczytywanie