Informacje

Multiplayer Mortal Kombat X a konsolowe abonenty - twórca gry wyjaśnia

6

[Zaktualizowano] Jeżeli chcecie grać w Mortal Kombat X przez sieć, nie potrzebujecie do tego abonentów Sony i Microsoftu - zapewnia NetherRealm Studios.

Multiplayer Mortal Kombat X a konsolowe abonenty - twórca gry wyjaśnia - obrazek 1

[Aktualizacja] Shaun Himmerick twierdzi, że został źle zrozumiany - w swoich wpisach miał na myśli jedynie tyle, że abonament Xbox Live Gold i PS Plus nie będą potrzebne do odblokowania jakiejkolwiek zawartości w Mortal Kombat X. Subskrypcje będą natomiast wymagane do rozgrywki multiplayerowej.

[Oryginalna treść] Mortal Kombat X na konsolach zachowa pełnię swej funkcjonalności na konsolach, nawet tych, których użytkownicy nie mają wykupionych abonentów. - PS Plus nie jest potrzebne do jakiejkolwiek funkcji MK X - zapewnił na Twitterze producent wykonawczy bijatyki, Shaun Himmerick. W osobnym wpisie identyczną informacją uraczył właścicieli Xboksa One bez wykupionego abonamentu Xbox Live Gold.

Jest to o tyle ważny komunikat dla osób bez subskrypcji Sony i Microsoftu, że bijatyki uchodzą za gatunek, który żyje potyczkami sieciowymi. Nie inaczej jest w przypadku serii Mortal Kombat. Co więcej, najnowsze dzieło wprowadza nową opcję gry przez sieć, frakcje, co NetherRealm Studios omówiło w jednym z wcześniejszych materiałów wideo.

Mortal Kombat X zmierza na pecety, Xboksa One, Xboksa 360, PlayStation 3 i PlayStation 4. Premierę gry wyznaczono na 14 kwietnia.

6 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Jeffero

Nie rozumiem dlaczego w bijatykach nie wprowadzili jeszcze żadnego dobrego trybu do multi? Chyba żadna bijatyka nie ma innych opcji gry niż zwykły mecz z losowym przeciwnikiem i jakiś rodzaj king of the hill. Nikt nie wpadł jeszcze na to, żeby dodać chociaż proste ligi, jak w ufc czy fifie? Dzięki temu mógłbym walczyć z kimś o podobych umiejętnościach i zawsze to większe emocje, gdy wiesz, że konsekwencją przegranej będzie np. spadek do niższej ligi, niż jedynie porażka w statach. W takim injustice na ps4 jakieś 50 walk pod rząd mam z ludźmi, którzy nie potrafią mnie dotknąć, a potem trafi się taki, co klepie takie combo, że nic nie mogę zrobić. Przez biedne multi zbrzydły mi wszelkie bijatyki.

Odpowiedz
G Hepe

No i prawidłowo.W sumie to dziwi mnie, że władzę Xboksa zgodziły się na taką ugodę.W przypadku Playstation nie jestem taki zdziwiony ponieważ oni wiele razy zapowiadali, że jeżeli jakiś producent nie będzie chciał aby plus był wymagany, to spoko :D.

Odpowiedz
G Ring5

Jeżeli chcecie grać w Mortal Kombat X przez sieć, nie potrzebujecie do tego abonentów Sony i Microsoftu

Abonamentów chyba? ;)

Świetna wiadomość. Ja na razie PS+ nie wykupuję, bo nie mam takiej potrzeby. Myślałem o tym, by wykupić abonament przed premierą BF: Hardline, ale ten tytuł, a co za tym idzie - również abonament, będzie musiał trochę poczekać. Priorytet ma Bloodborne a 3 tygodnie później wychodzi MKX (edycja kolekcjonerska już zamówiona). Cieszę się, że przy tylu wydatkach będę mógł sobie odpuścić abonament, przynajmniej na jakiś czas.

Odpowiedz
G Bambusek

Już to zdementowano, abonament będzie potrzebny.

Odpowiedz
G Renchar

> Nie rozumiem dlaczego w bijatykach nie wprowadzili jeszcze żadnego dobrego trybu do multi?
> Chyba żadna bijatyka nie ma innych opcji gry niż zwykły mecz z losowym przeciwnikiem
> i jakiś rodzaj king of the hill. Nikt nie wpadł jeszcze na to, żeby dodać chociaż proste
> ligi, jak w ufc czy fifie? Dzięki temu mógłbym walczyć z kimś o podobych umiejętnościach
> i zawsze to większe emocje, gdy wiesz, że konsekwencją przegranej będzie np. spadek do
> niższej ligi, niż jedynie porażka w statach. W takim injustice na ps4 jakieś 50 walk
> pod rząd mam z ludźmi, którzy nie potrafią mnie dotknąć, a potem trafi się taki, co klepie
> takie combo, że nic nie mogę zrobić. Przez biedne multi zbrzydły mi wszelkie bijatyki.

Właśnie prze te zwykłe multi nie było z kim grać mogłeś być wymiataczem, ale jak miałeś 1 lvl a ktoś 30 patrzył za takiego nic nie dostane i siedziałeś w logby czy jak to się zwie 20-40min. Jak są randomowe losowania ciągle z kimś grasz. W Tekkenie były rankingi i też ci to zbrzydło wystarczyło nic nie przegrywać a żeby mić range w w górę zawsze miałeś mecz z kimś silniejszym. Ja tam wole grac co kilka sekónd po skończonym meczyku niż czekać kilka minut.

Odpowiedz
Denqwan

Jedno słowo ... NO I KUR** PRAWIDŁOWO

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?