Take on Mars z kalendarzem na najbliższe miesiące. Znane terminy bety i wydania finalnej wersji

Patryk Purczyński
2015/01/29 11:19
0
0

Bohemia Interactive opracowała dokładny plan działań względem Take on Mars i przedstawiła go graczom. Wiadomo, kiedy wybierzemy się z czeskim studiem na czerwoną planetę!

Take on Mars z kalendarzem na najbliższe miesiące. Znane terminy bety i wydania finalnej wersji

Betatesty Take on Mars rozpoczną się w kwietniu tego roku - poinformowała Bohemia Interactive. W tym samym miesiącu studio planuje nanieść poprawki, zaś w maju wprowadzić do gry porady w formie wideo. To wszystko ma doprowadzić tytuł do czerwcowej premiery. Pierwsze trzy miesiące tego roku również nie upłyną naszym południowym sąsiadom bezczynnie.

- Wiele osób, w tym także ja, nie może się doczekać dodania sekcji Manned do modułu Space Program. Mamy szczerą nadzieję, że nie zawiedziemy. To będzie scenariusz bazujący na fabule i skupiający się na przetrwaniu katastrofy. Jestem pewien, że ta kulminacja Space Programu wzmoże apetyt na wspólną grę z przyjaciółmi w kooperacji czy planowanym trybie konkurencji - mówi Martin Melicharek, głównodowodzący pracami nad Take on Mars.

GramTV przedstawia:

Wspomniany co-op dostępny ma być już od stycznia, na multiplayer przyjdzie czas w lutym, podobnie zresztą jak na elementy survivalu. Manned Space Program zostanie wprowadzony w marcu.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!