Mobilne Badland przenosi się na konsole i PCty

Katarzyna Dąbkowska
2015/01/29 12:45
0
0

Lista platform jest długa.

Mobilne Badland przenosi się na konsole i PCty

Badland, gra która podbiła już serca użytkowników smartfonów i tabletów z Androidem i iOS, trafi również w wersji Game of the Year Edition do użytkowników PlayStation 4, Xboksa One, Wii U, PlayStation 3, PlayStation Vity oraz PC. Ostatni z listy grę pobiorą z usługi Steam. Znajdą się tam również wersje na Maka i Linuksa.

Badland to platformówka, w której użytkownik pomaga małej, puchatej postaci w ucieczce przed tajemniczymi maszynami. Wersje na nowe platformy zostały zmodyfikowane i pozwalają między innymi na latanie do tyłu czy kontrolowanie szybkości lotu bohatera z wykorzystaniem między innymi analogów i spustów. Badland: Game of the Year Edition zaproponuje cztery razy więcej zawartości niż mobilne odsłony tytułu. W grze znajdziemy 100 poziomów w kampanii dla pojedynczego gracza, 100 poziomów do kooperacji, a także 27 aren do deatchmatchy. Samo przejście Badland: GotY w pojedynkę zapewni około 15 godzin zabawy.

GramTV przedstawia:

Studio Frogmind nie podało jednak daty premiery gry, choć wyjawiło, że Badland: GotY powinno ujrzeć światło dzienne jeszcze tej wiosny. Jeśli zaintrygowała Was owa pozycja, zawsze możecie spróbować swoich sił w mobilnej odsłonie gry. Za Badland w wersji na iOS zapłacicie 3,99 euro (około 17 zł). Na mobilki z Androidem grę dostaniecie teraz za darmo.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!