Informacje

Użytkownicy PSN mogą odbierać obiecane 10% zniżki od 23 stycznia

... Katarzyna Dąbkowska

Oferta będzie jednak ograniczona czasowo.

Użytkownicy PSN mogą odbierać obiecane 10% zniżki od 23 stycznia - obrazek 1

Podczas zeszłorocznych świąt PlayStation Network kolejny raz zostało zaatakowane. Tym razem przez grupę hakerską Lizard Squad. I choć sytuacja został już opanowana, niektórzy sprawcy ujeci, a ludzie przestali dzwonić na policję w związku z zastojem PSN, posiadacze konsol Sony nie byli zadowoleni z zaistniałej sytuacji. Japoński gigant postanowił się zrehabilitować i zaproponował prezenty użytkownikom swojej usługi.

Tak jak zapowiadało Sony, abonenci usługi PlayStation Plus dostaną przedłużenie subskrypcji o 5 dni. Ta opcja zostaje już powoli wprowadzona w życie. Drugim prezentem ma być 10% zniżka na dowolny zakup w sklepie PlayStation Store. Oferta będzie jednak ograniczona czasowo. Sony zapowiedziało bowiem, że gratis można będzie odbierać od 23 stycznia od godziny 10:00 do 26 stycznia do godziny 10:00. Kodu promocyjnego na 10% zniżki w PS Store użytkownicy będą mogli użyć jedynie raz.

Sony zapowiedziało też, że promocja będzie dotyczyła zarówno gier wysokobudżetowych, jak również produkcji niezależnych, dodatków do gier, przepustek sezonowych, zamówień przedpremierowych, a także seriali i filmów. Należy pamiętać jednak, że kod promocyjny nie będzie działał po godzinie 10:00 26 stycznia. Informacja o promocji powinna nadejść do użytkowników usługi PlayStation Network drogą mailową.

Kod promocyjny zostanie udostępniony graczom w PlayStation Store oraz na twitterowym koncie Sony.

Najnowsze
Lubisz nas?