Informacje

Activision Blizzard krainą mlekiem i miodem płynącą?

4

Słuchając wypowiedzi Bobby'ego Koticka na spotkaniu z inwestorami można było odnieść wrażenie, że w Activision Blizzard wszystko działa i będzie działać jak w szwajcarskim zegarku.

Activision Blizzard krainą mlekiem i miodem płynącą? - obrazek 1

Nieprzeciętna popularność Destiny, świetna sprzedaż Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition, 20 milionów zarejestrowanych graczy w Hearthstone: Heroes of Warcraft, wzrost liczby subskrybentów World of Warcraft do 7,4 miliona - oto czym władze Activision Blizzard chwaliły się inwestorom na spotkaniu podsumowującym ostatni kwartał. Kwartał spośród wszystkich analogicznych okresów z lat ubiegłych dla firmy rekordowy.

Jeśli zawierzyć przewidywaniom Bobby'ego Koticka, przyszłość Activision Blizzard rysuje się w równie malowniczych barwach. - Oprócz premier nowych gier, Skylanders Trap Team i Call of Duty: Advanced Warfare, Blizzard Entertainment w następnym tygodniu planuje wypuścić dodatek World of Warcraft: Warlords of Draenor - skwapliwie przypomniał dyrektor wykonawczy amerykańskiego giganta.

- Mamy obecnie jedne z najważniejszych marek w przemyśle rozrywkowym i oczekujemy dalszego wzrostu naszego portfolio w 2015 roku dzięki dwóm nowym markom: Call of Duty Online, które w Chinach powinno wejść w pierwszym kwartale w fazę nieograniczonych betatestów z możliwością nabywania wirtualnych przedmiotów, a także Heroes of the Storm - wyliczał.

- Patrząc dalej, mamy więcej okazji niż kiedykolwiek by napędzić nasz wzrost poprzez tworzenie świetnej zawartości przy użyciu nowych platform i modeli biznesowych, przy jednoczesnej ekspansji w nowe rejony geograficzne. Korzystamy z wszystkich tych nadarzających się możliwości, prezentując to samo przywiązanie do doskonałości, którym cechowaliśmy się przez ostatnie 23 lata - zapewnił.

4 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Sadhu

No i dobrze, niech działają.

Odpowiedz
AshX

Szkoda że nie ma czegoś takiego jak "Bohemia Interactive Studio Blizzard" to by były gry.. Albo jeszcze Bethesda Softworks.... Odległe marzenia...

Odpowiedz
Deusolbert

> Szkoda że nie ma czegoś takiego jak "Bohemia Interactive Studio Blizzard" to by były
> gry.. Albo jeszcze Bethesda Softworks.... Odległe marzenia...
Przecież Bethesda jest i cały czas funkcjonuje, chyba że ja o czymś nie wiem?

Odpowiedz
Sinirio

Szkoda, że porzucili Prototype, gry tego typu są teraz na fali (InFamous, Shadow of Mordor, Sunset Overdrive). Zagrałbym w remake.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?