Primal Carnage: Extinction w przyszłym roku na PS4

Katarzyna Dąbkowska
2014/10/28 10:15
3
0

Wersja na PC pojawi się już w przyszłym miesiącu.

Primal Carnage: Extinction w przyszłym roku na PS4

Circle Five Studios zapowiedziało, że ich sieciowa strzelanka, Primal Carnage: Extinction, pojawi się w przyszłym miesiącu na Steamie. Wersja na PlayStation 4 wydana zostanie w pierwszym kwartale 2015 roku.

Historia z najnowszą odsłoną Primal Carnage jednak się tu nie zaczyna. Początkowo bowiem miało powstać Primal Carnage: Genesis, nad którym pracowało Lukewarm. Studio przekazało jednak pałeczkę Circle Five. Firma nie poradziła sobie z produkcją i postanowiła stworzyć sieciową strzelankę. Tak oto powstało Primal Carnage: Extinction. Genesis nie zostało jednak ostatecznie zakopane, a twórcy zapewniają, że jeśli Extinction odniesie sukces, pomyślą nad wskrzeszeniem pomysłu.

GramTV przedstawia:

Akcja Primal Carnage: Extinction rozgrywa się na tajemniczej wyspie opanowanej przez dinozaury. W grze będziemy mogli wcielić się albo w członka drużyny najemników, albo w prehistoryczne monstrum. Poniżej znajdziecie trailer do gry.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
29/10/2014 11:54

Jak zobaczyłem tytuł newsa, to pomyślałem że to remake Primal Rage na PS4 :(

Usunięty
Usunięty
28/10/2014 14:33

Jurrasic Park w wersji "gramy dinusiem" :D.

Usunięty
Usunięty
28/10/2014 11:13

"W grze będziemy mogli wcielić się albo w członka drużyny najemników, albo w prehistoryczne monstrum" brzmi jak zapewne marna kopia Evolve ?