Informacje

Aktualizacja oprogramowania PS4 już za kilka dni

4 Katarzyna Dąbkowska

Użytkownicy PlayStation 4 mogą spodziewać się patcha dla swojej konsoli już we wtorek.

Aktualizacja oprogramowania PS4 już za kilka dni - obrazek 1
Sony oficjalnie potwierdziło na Twitterze, że aktualizacja o nazwie 2.0 Masamune pojawi się 28 października. Update wprowadzi między innymi możliwość odsłuchiwania swojej własnej muzyki z pomocą odtwarzacza muzycznego dostępnego przez USB (wspierane formaty to MP3, MP4, M4A, i 3GP), czy zmianę tła z jasnoniebieskiego na jeden z siedmiu nowych kolorów (niebieski, czerwony, złoty, fioletowy, różowy, szary i zielony). Dzięki aktualizacji PS4 będzie nam również sugerowało znajomych. Poprawiona zostanie też wyszukiwarka w bibliotece gier i ekran główny. Usprawniono także możliwość korzystania z komend głosowych i dodano kilka nowych („Start broadcast”, „End broadcast” i „Find face”). Po aktualizacji PS4 pozwoli nam również na wykonanie kopii zapasowych wszystkich danych urządzenia. Użytkownicy PlayStation Plus dostaną dodatkowo przycisk „Dodaj do biblioteki”, który znany jest z PlayStation Store.

Tego samego dnia pojawi się również patch V3.35 dla konsoli PlayStation Vita.

4 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Kafar

Bardzo dobry update chociaż konkurencja ma bardziej rozbudowany ;P ale tak serio to świetna aktualizacja. Chyba na razie najlepsza.

Chociaż to z odtwarzaniem muzyki przez USB to mnie trochę śmieszy. Sam fakt takiego rozwiązania doskonale rozumiem ale tu wraca temat który zawsze w przypadku PS3 i PS4 poruszam.. co za debil to tak zaprojektował że konsola ma tylko 2 USB ?:D

Odpowiedz
Druid2

Zapewne ten sam, który teraz zarabia na sprzedaży akcesoriów, w tym rozgałęźników USB :)

Odpowiedz
wolverine

Daliby w końcu możliwości odtwarzania muzyki z płyt,a nie z USB...

Odpowiedz
G K_r_o_l_M

> Daliby w końcu możliwości odtwarzania muzyki z płyt,a nie z USB...
Na plyty trzeba poczekać z 1,5 roku zanim kodeki dadza

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?