Warszawski duet gameDNA studio zbiera pieniądze na The Tale of Three

Patryk Purczyński
2014/09/15 11:36
0
0

Patryk Stępniewski i Mateusz Zaranek proszą o wsparcie finansowe na rzecz swojego ambitnego projektu The Tale of Three.

Warszawski duet gameDNA studio zbiera pieniądze na The Tale of Three

Początkujący złodziejaszek z magicznymi mocami, przerośnięty i niezwykle silny gnom, a także sprytny elf z potężnym łukiem to bohaterowie The Tale of Three, przygodowej gry akcji, nad którą pracuje dwuosobowa ekipa z Warszawy, gameDNA studio. Na odkrycie czeka magiczny świat, a na pokonanie setki przeciwników.

Twórcy The Tale of Three zapowiadają, że ich produkcja nie będzie tak duża, jak Gothic czy Skyrim - świat ma mieć wielkość 10 km kwadratowych - ale za to każde zadanie będzie można wykonać na różne sposoby. Grę ma cechować wysoki poziom trudności i konieczność planowania kolejnych ruchów. Można ponadto liczyć na cykl dnia i nocy oraz interakcje z otoczeniem.

The Tale of Three powstaje na silniku Unreal Engine. Premiera wstępnie planowana jest na jesień 2015 na PC. Na początku przyszłego roku przeprowadzone zostaną natomiast testy wersji alfa. Na ukończenie projektu Patryk Stępniewski i Mateusz Zaranek potrzebują pieniędzy, dlatego proszą o wsparcie graczy. Można go udzielić na Indiegogo. Celem jest uzbieranie 30 tys. dolarów.

GramTV przedstawia:

Poniżej prezentujemy zwiastun i screeny z The Tale of Three.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!