Gamescom 2014: Shadow Realms - nowa gra BioWare'u!

Patryk Purczyński
2014/08/13 11:07

Czterech na jednego (i nie chodzi o Evolve), możliwość opowiedzenia się po stronie dobra lub zła, podział na odcinki, premiera w przyszłym roku na PC - oto Shadow Realms od BioWare'u.

Gamescom 2014: Shadow Realms - nowa gra BioWare'u!

Stało się. Electronic Arts zapowiedziało nową grę BioWare'u, Shadow Realms. Będzie to action RPG umiejscowiony w świecie, w którym mieszają się współczesność z fantasy. Studio chce przywrócić klimat starych RPG-ów, dlatego w Shadow Realms pojawi się mistrz gry. W świecie istnieją tzw. Shadow Lords, którzy stanowią ucieleśnienie zła.

Gracze mogą opowiedzieć się po którejkolwiek ze stron. Sieciowa rozgrywka oparta będzie na asymetrycznym multiplayerze 4 na 1 - zupełnie jak w strzelance Evolve od Turtle Rock Studios. Shadow Realms podzielone zostanie na epizody. Premiera wstępnie zaplanowana jest na końcówkę przyszłego roku na PC. Rozgrywki zakosztować będzie można jednak już na gamescomie.

GramTV przedstawia:

Ci z Was, którzy nie wybierają się do Kolonii, mogą spróbować szczęścia i zarejestrować się na oficjalnej stronie Shadow Realms na zamknięte testy wersji alfa. Te BioWare planuje przeprowadzić w przyszłym miesiącu.

Komentarze
15
Arcling
Gramowicz
13/08/2014 15:11
Dnia 13.08.2014 o 12:14, saborcat-14 napisał:

Podział na epizody i multi 4 vs 1 czyżby teraz to był nowy trend który zaleje branże gier ?

Tak naprawdę, to nic nowego, z epizodami próbowało już Valve przy Half-Life 2 (wyszły 2 z 3 planowanych) i Sin City Episodes (wyszedł tylko jeden epizod), a to był rok 2006 (data wyjścia epizodu1 do HL2). Formuła wtedy wydawała się przyszłościowa, ale została wyparta w większości przez dlc.

Usunięty
Usunięty
13/08/2014 14:55

Teraz tak myślę czego ja się spodziewałem, wcale mnie ta gra nie rusza i już Evolve które też mnie nie pociąga wygląda niebo lepiej i raczej będzie ciekawsze.Zanim to coś pokazali starali się nakręcić niezły klimat spryciarze :)

Arcling
Gramowicz
13/08/2014 13:37

No i cóż, moje "proroctwo" się sprawdziło: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=95300&pid=16Żaden horror, tylko akcja z elementami RPG. Do tego jest to gra multi do coopa. Zdziwiłbym się, jeśli gra nie będzie mieć systemu unlocków na wzór tych paczek z multi ME3.
Trwa Wczytywanie