W Call of Duty: Advanced Warfare znajdą się różne rodzaje granatów

Małgorzata Trzyna
2014/07/29 16:57
5
0

Zamiast korzystać z dwóch rodzajów granatów - zwykłych i błyskowych - gracze będą mogli użyć rozmaitych narzędzi, przydatnych w różnych sytuacjach.

W Call of Duty: Advanced Warfare znajdą się różne rodzaje granatów

- Chcieliśmy położyć nacisk na wybór gracza. Podczas walki ma on więcej narzędzi w swym arsenale - powiedział Brett Robbins, dyrektor kreatywny Call of Duty: Advanced Warfare, w rozmowie z Gamingbolt. - Zróżnicowane granaty należą do tych narzędzi. Zamiast zwykłego granatu wybuchającego czy błyskowego, można użyć takiego, który w locie zmienia efekt działania. Są granaty, które potrafią wykryć ciepło, takie, które wykrywają zagrożenie i podświetlają wrogów znajdujących się za ścianami czy też EMP, którymi można unieszkodliwić drony.

GramTV przedstawia:

Pomysł może nie jest szczególnie oryginalny - z EMP czy wykrywania przeciwników przez ściany można było korzystać w wielu grach. Warto jednak poszerzyć możliwości graczy - im więcej zróżnicowanych gadżetów, tym lepiej.

Call of Duty: Advanced Warfare ukaże się 4 listopada na PC, PS4, PS3, Xboksie One i Xboksie 360.

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
30/07/2014 09:07

> Żeby tylko ci gracze zdążyli użyć wszystkich bajerów przed końcem kampanii xDDDTekst miesiąca - lepiej bym tego nie ujął. Z drugiej strony, jakby się nad tym zastanowić, to jest to trochę smutne...

Usunięty
Usunięty
29/07/2014 18:31

Fascynujące...

Usunięty
Usunięty
29/07/2014 17:54

Żeby tylko ci gracze zdążyli użyć wszystkich bajerów przed końcem kampanii xDDDAch no tak, pewnie chodzi o multi :D
Trwa Wczytywanie