Deadfall Adventures: Heart of Atlantis w złocie

Mateusz Stanisławski
2014/07/05 16:52
1
0

Prace nad Deadfall Adventures w wersji na konsole PlayStation 3 zostały zakończone – poinformowało polskie studio The Farm 51. Producent zapewnia, że edycja ta „została mocno usprawniona i wzbogacona o zupełnie nowe elementy”.

Deadfall Adventures: Heart of Atlantis w złocie

W Deadfall Adventures mogą grać posiadacze komputerów osobistych i konsoli Xbox 360. Niedługo – a uściślając już w III kwartale bieżącego roku – przetestować najświeższą propozycję gliwickiej ekipy będą mogli również właściciele PlayStation 3. Dedykowane im wydanie Heart of Atlantis, jak właśnie poinformowało studio The Farm 51, czeka już tylko na certyfikację ze strony producenta konsoli.

– Prace nad Deadfall Adventures: Heart of Atlantis zakończyliśmy zgodnie z założonym harmonogramem. Liczymy, że proces submisji przebiegnie sprawnie, co pozwoli nam w przeciągu najbliższych tygodni wyjść na rynek z tą nową odsłoną gry. Ze względu na cyfrowy model dystrybucji oraz komercjalizację gry bez udziału wydawcy spodziewamy się wygenerować znaczące przychody ze sprzedaży już w pierwszych tygodniach od premiery – ocenia Robert Siejka, prezes The Farm 51 Group.

GramTV przedstawia:

– W porównaniu do wersji na platformy PC i Xbox 360 nowa odsłona gry została mocno usprawniona i wzbogacona o zupełnie nowe elementy. Poświęciliśmy również dużo czasu na wyeliminowanie błędów znanych z poprzednich wersji, które zgłaszali nam gracze. Jestem przekonany, że zarówno gra w wersji na PS3, jak i planowana aktualizacja gry na komputerach PC zdecydowanie korzystnie wpłyną na grywalność gry, a przez to na żywotność produktu, podnosząc jego potencjał komercyjny – dodał Wojciech Pazdur, wiceprezes spółki.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
05/07/2014 22:45