Informacje

E3 2014: Nowy zwiastun kosmicznej gry Elite: Dangerous

2

Ufundowana na Kickstarterze gra Elite: Dangerous prezentuje się na targach E3 2014 dumnym zwiastunem. Nie musicie być w Los Angeles, by go obejrzeć.

E3 2014: Nowy zwiastun kosmicznej gry Elite: Dangerous - obrazek 1

Znajdująca się obecnie w fazie beta gra Elite: Dangerous jest obecna również na targach E3 2014. Ekipa Frontier Developments z myślą o trwającej w Los Angeles imprezie przygotowała ponad dwuminutowy zwiastun. Zawiera on piękne ujęcia kosmosu, statków umożliwiających międzygwiezdne podróże, ogromnych hangarów i walki, wieńczonej efektownymi wybuchami.

Twórcy Elite: Dangerous obiecują ponadto 400 miliardów systemów gwiezdnych i pełnię wolności. Wszystko to gracze powinni otrzymać jeszcze w tym roku, choć Frontier Developments dokładnego terminu wydania jeszcze nie ustaliło. Gra zostanie wydana na komputerach osobistych i Makach.

2 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G lastvegas

400 miliardów systemów? I czym oni to zapełnią? Pustką kosmosu? :D No nie wiem, jakoś w to wszystko nie wierzę.

Odpowiedz
Aviator89

Pamiętam genialnego Elite Frontier za czasów Amigi. Zachwyt symulatorami kosmicznymi, z których potem ewoluowało moje upodobanie do wszelkiej maści sandboxów :). Liczę chyba nawet mocniej na Elite Dangerous niż na Star Citizen, choć na dobrą sprawę ciężko narzekać na klęskę urodzaju i wybrzydzać, bo niestety dobrych symulatorów jak na lekarstwo, a takie spektakularne klapy jak X Rebrith tylko to potwierdzają.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?