Genialny easter egg w Wolfenstein: The New Order! Zobacz, jak go znaleźć

Patryk Purczyński
2014/05/21 13:58

W pewnym pomieszczeniu w Wolfenstein: The New Order leży materac, na którym BJ Blazkowicz może uciąć sobie drzemkę. Co mu się przyśni?

Genialny easter egg w Wolfenstein: The New Order! Zobacz, jak go znaleźć

Machine Games nie tylko stylem rozgrywki zaproponowanym w Wolfenstein: The New Order postanowiło odwołać się do historii serii. Historia odtwarza się bowiem na oczach graczy, o ile wykonają oni odpowiednie czynności. Po przejściu mniej więcej 1/3 kampanii BJ Blazkowicz znajdzie się w siedzibie ruchu oporu, którą może swobodnie eksplorować. W jednym z pomieszczeń znajduje się materac, na którym bohater gry może uciąć sobie drzemkę.

Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że gracze widzą, co mu się śni. A śni mu się przeszłość, a konkretnie przeszłość z... Wolfensteina 3D! Machine Games daje nam okazję zagrać w klasyk z 1992 roku. Wszystko, oprócz dłoni Blzakowicza, wygląda tak jak przed laty. Jeżeli macie ochotę odbyć tę sentymentalną podróż, być może przyda Wam się poniższe wideo ilustrujące jak znaleźć materac stanowiący wrota do świetnego easter egga. Materiał przygotowała redakcja serwisu Polygon.

GramTV przedstawia:

Komentarze
13
Usunięty
Usunięty
22/05/2014 10:24

Dzisiaj growych dziennikarzy niestety rusza już byle co.

Vojtas
Gramowicz
22/05/2014 01:56

W Day of the Tentacle w pokoju Eda na biurku jest komputer - po jego uruchomieniu można zagrać w całą pierwszą część gry Maniac Mansion. Dwie gry w jednym opakowaniu. DotT został wydany w 1993 roku, czyli rok po premierze Wolfensteina 3D...

Usunięty
Usunięty
21/05/2014 21:19

Zgadzam się. Tak jak z instrukcjami do gier. Kiedyś były drukowane, długie i ciekawe. Teraz to tylko marny papierek. Chcesz więcej płać setki za edycje kolekcjonerskie...
Trwa Wczytywanie