Informacje

Dead Island: Epidemic: wystartowała zamknięta beta na Steam Early Access

4 Małgorzata Trzyna

Beta jest dostępna dla wybrańców lub dla oddanych fanów, którzy zdecydują się na zakup jednego z trzech pakietów startowych.

Dead Island: Epidemic: wystartowała zamknięta beta na Steam Early Access - obrazek 1
Dead Island: Epidemic

Jeśli nie zamierzacie czekać, aż Stunlock Studios ogłosi start otwartej bety Dead Island: Epidemic ani nie liczycie na łut szczęścia, że zostaniecie wybrani po zarejestrowaniu się na stronie deadislandepidemic.com, możecie po prostu kupić pakiet startowy. Pakiety te nie tylko zagwarantują wam możliwość natychmiastowego testowania gry i wyrażenia swojej opinii, jak powinna wyglądać w ostatecznej wersji, ale też dadzą dostęp do dodatkowych postaci, broni, zasobów, boosterów, punktów do wydania na postacie/broń oraz tytułów.

Najtańszy pakiet – Patient Zero – kosztuje 16,99€. Pakiet Deadicated kosztuje 39,99€ i zawiera dodatkowo zestaw broni wyższych poziomów, możliwość zagrania jako Sam B oraz 2 miesiące korzystania z konta premium po premierze gry. Pakiet Contagion kosztuje 41,99€, ale jest najbardziej opłacalny – zawiera 4 pakiety Deadicated.

4 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Night_Elf

A ja juz od paru dni mam darmowy klucz :P

Gra calkiem fajna, ale...

1) Za malo map...
2) Crafting itemow uzalezniony od poziomu konta, ktory wzrasta bardzo wolno, moja postac moze uzywac itemow Tier 5, a craftowac moge dopiero Tier 2 (2 level konta), a jak chce sie zdobyc bron inna droga niz crafting, to trzeba wydac prawdziwy szmal.

Generalnie gra bedzie fajna, tak by sobie pograc chwile czy cos dla odprezenia, o ile z mikroplatnosciami nie przesadza.

Odpowiedz
G Kafar

od chyba 2 tygodni klucze są rozsyłane ja sam mam chyba ich kilka. Osobiście mnie bardzo znudziła, nie polecam ;(

Odpowiedz
G Crad999

Mnie wysłali mnóstwo kluczy dla znajomych już parę miesięcy temu, ale nikt nie chce w to grać (w tym ja)... Trochę nudna rozgrywka,

Odpowiedz
aku666

Mam 4 klucze jak ktoś chętny, nie używam bo moba to badziewie :P Jak ktoś chce to szukać aku666 na steam.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?