News

League of Legends: prezentacja bohatera Brauma

Małgorzata Trzyna, 23.04.2014 18:25 10

Braum jest pierwszym wspierającym obrońcą, który pomaga drużynie przez chronienie jej członków i przyjmowanie ciosów na siebie. Jego dodatkowym atutem jest nękanie innych nie przez zadawanie dużych obrażeń, lecz przez możliwość ogłuszania przeciwników.

Bierną umiejętnością Brauma są Wstrząsające Uderzenia. Bohater nakłada efekt swymi podstawowymi atakami, a cele, które otrzymają cztery ładunki zostają ogłuszone i otrzymują dodatkowe obrażenia od magii. Braum może używać także Kąsającego Mrozu, który spowalnia cel, umiejętności Stań za Mną, umożliwiającej wzmocnienie pancerza i odporności na magię (dotyczy jego, jak i jego sojusznika), Niezłomności – czyli tarczy blokującej całkowicie pierwszy atak i zmniejszającej obrażenia od kolejnych ataków oraz Lodowcowej Szczeliny – umiejętności powodującej silny wstrząs po uderzeniu tarczą w ziemię, zadającej obrażenia przeciwnikom i spowalniającej ich w znacznym stopniu.

W jaki sposób powinno się wykorzystywać Brauma, których bohaterów powinien unikać, a z jakimi najlepiej mu się współpracuje? Odpowiedź znajdziecie na stronie League of Legends.

najnowsze