Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure ukaże się 7 maja

Małgorzata Trzyna
2014/04/22 16:10

Po 16 latach czekania 16 dni w tę czy we w tę nie robi żadnej różnicy, prawda?

Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure ukaże się 7 maja

Big Finish ogłosiło nową datę premiery Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure – gra ukaże się 7 maja 2014. Najwyraźniej produkcja wymaga wprowadzenia ostatnich poprawek.

GramTV przedstawia:

- Nasza ekipa w Big Finish Games pracuje do późnej nocy i dokłada wszelkich starań, by produkcja była wzorowym przykładem gier przygodowych, by była najlepsza w swoim gatunku. Byłoby to nie fair wobec fanów i osób, które nas wsparły, wydać produkt, w którym nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik - wyjaśnili przedstawiciele studia.

Na jakim etapie znajdują się obecnie prace nad grą? Na to pytanie odpowiada poniższe wideo:

Komentarze
3
Phobos_s
Gramowicz
23/04/2014 08:00

Ja niestety na Kickstartera się nie załapałem z przyczyn finansowych i bardzo tego żałuję. Czekam jednak na premierę a w przyszłym tygodniu, po wypłacie, robię pre-oder :)Seria Texa to jedna z najlepszych serii i nowa odsłona musi dołączyć do mojej kolekcji :)

alucard69
Gramowicz
22/04/2014 22:13

Dostępne od jakiegoś czasu demo utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że to będzie gra, na którą czekałem od lat. Opłacało się dorzucić na Kickstartera.

Mr_Spike
Gramowicz
22/04/2014 19:19

Tex i radioaktywne San Francisco było jedną z najlepszych serii przygodówkowych w historii. Dopinguje im mocno. Mam tyko nadzieję że nie przesadzą z powalonimi zagadka mi. Tak cz inaczej biorę w ciemno.