Holenderskie sklepy podpowiadają: The Walking Dead trafi na Xboksa One

Patryk Purczyński
2014/04/03 11:11
0
0

Jeżeli najlepsze gry z końca poprzedniej generacji mają trafić na nowe konsole, to nie może w tym zestawieniu zabraknąć The Walking Dead. Są już pierwsze wskazówki, że seria doczeka się premiery na Xboksie One.

Holenderskie sklepy podpowiadają: The Walking Dead trafi na Xboksa One

The Walking Dead od Telltale Games zadebiutowało na szerokiej gamie urządzeń, ale dotąd niewiele wskazywało na to, że może się wybrać także na konsole nowej generacji. Taki scenariusz sugerują jednak holenderskie sklepy. ForeGames oferuje swoim klientom The Walking Dead GOTY na Xboksa One z DLC 400 Days, soundtrackiem i materiałami wideo z powstawania gry. Gamemania sugeruje z kolei, że na nową platformę Microsoftu zmierza The Walking Dead: Season 2, który na razie doczekał się premiery dwóch z pięciu epizodów. Premiera rzekomo ma wypaść w trzecim kwartale bieżącego roku.

Na razie powyższe doniesienia należy traktować jako plotki, ale nie będzie nic nadzwyczaj dziwnego w tym, jeśli Telltale Games zdecyduje się przenieść swoją głośną serię na konsole nowej generacji. Przypomnijmy, ze pierwszy sezon został wielokrotnie nagradzany tytułem gry roku, a drugi - choć oceniany nieco niżej - również trzyma wysoki poziom.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!