Might and Delight zapowiada Shelter 2

Małgorzata Trzyna
2014/04/01 13:15
3
0

Być może zetknęliście się już z niezależną produkcją Shelter, w której zadanie polegało na opiekowaniu się rodziną borsuków. Jeśli spodobała się wam ta gra, możecie liczyć na więcej – tym razem zamiast borsuków będą rysie.

- Piękno natury idzie w parze z jej niewybaczającą surowością – piszą przedstawiciele studia Might and Delight. – To zagadnienie jest kluczowym elementem Shelter 2 i jednym z powodów, dla którego zdecydowaliśmy się stworzyć grę o rysiach. Znajdują się one w środku łańcucha pokarmowego – w zimnej tundrze można zetknąć się z dużo większymi zagrożeniami...

GramTV przedstawia:

W Shelter 2 gracze będą mogli wraz z samicą rysia przygotować jej leże na pojawienie się potomstwa i pomóc przetrwać jej i jej kociętom. W grze znajdą się nieco bardziej zaawansowane funkcje niż w Shelter 1 – w grze pojawi się wytrzymałość, różne typy otoczenia, możliwość skakania i rozmaite sposoby zabijania ofiar. Matka będzie mogła też zwoływać kocięta, by trzymały się blisko, piły wodę z rzek, będzie też mogła je przenosić w bezpieczne miejsca. Rodzina zawsze znajdzie schronienie w swej kryjówce, co pozwoli jej zebrać siły. Tam też będą trafiać trofea w postaci kości i rzadkich roślin. Shelter 2 ma być znacznie większe niż „jedynka” i ma oferować dużo więcej swobody. Gra ukaże się na platformach dystrybucji cyfrowej (Steam, GOG), a premiera przewidywana jest na jesień 2014.

Might and Delight zapowiada Shelter 2

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
01/04/2014 20:20

Cały czas na steamie czeka na mnie jedynka. Trzeba w końcu zagrać.

Karfein
Gramowicz
01/04/2014 17:27

Mniam :)

Usunięty
Usunięty
01/04/2014 15:07

nie moge sie doczekac, jedynka była świetna :3
Trwa Wczytywanie