Activision zamyka studio odpowiedzialne za Call of Duty: Strike Team na smartfony

Patryk Purczyński
2014/03/24 11:34
0
0

Różne były pomysły na podtrzymanie ekipy The Blast Furnace przy życiu, ale żaden z nich nie wypalił i do końca miesiąca Activision zamknie studio. Nie wszyscy wylądują jednak na bruku.

Activision zamyka studio odpowiedzialne za Call of Duty: Strike Team na smartfony

Do końca marca mające swą siedzibę w Leeds studio The Blast Furnace zostanie zamknięte - ogłosiła firma Activision. - Po zbadaniu rozmaitych opcji, włączając w to sprzedaż, a także po konsultacjach z pracownikami, nie byliśmy w stanie znaleźć sensownej alternatywy dla tego utalentowanego zespołu i dlatego zdecydowaliśmy się zamknąć The Blast Furnace - tłumaczy przedstawiciel spółki wydawniczej.

Plan jest jednak taki, by znaleźć zatrudnienie najbardziej utalentowanym pracownikom w obrębie Activision lub firm zrzeszonych. - Chcieliśmy zaznaczyć, że The Blast Furnace było dla nas znakomitym partnerem i dziękujemy pracownikom studia za ich starania - dodaje osoba wypowiadająca się w imieniu Activision.

GramTV przedstawia:

The Blast Furnace stworzyło na potrzeby wydawcy Call of Duty: Strike Team na smartfony, a także inne gry na urządzenia przenośne: Pitfall czy Wipeout.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!