Castlevania: Lords of Shadow 2 - zobacz zwiastun DLC Revelations

Małgorzata Trzyna
2014/03/20 18:45
4
0

Jeśli zakończenie Castlevanii: Lords of Shadow 2 sprawiło, że pomyśleliście „WTF?”, DLC Revelations wypełni sporo luk i pozwoli spojrzeć na wydarzenia w grze z innej perspektywy.

- DLC wyjaśni, na czym polegała rola Alucarda, a gracze lepiej zrozumieją, jakimi motywami kierowali się bohaterowie – powiedział producent, David Cox. – Pozwoli ono spojrzeć z innej perspektywy na wydarzenia w podstawowej wersji gry. Nie zmieni zakończenia, ale rzuci nowe światło na to, co się stało.

- Dzięki Alucardowi możemy wykorzystać postać, którą gra się inaczej niż Draculą. Główną bronią Alucarda jest miecz, który posiada własny zestaw ruchów i animacji. Gracze mogą rozwijać nowe drzewko oraz podnosić poziom tej broni.

GramTV przedstawia:

Choć Revelations oferuje niemal wyłącznie nową zawartość, w DLC pojawią się znajome miejsca i postacie. Wrogowie mają być trudniejsi do pokonania. Z kolei jeśli chodzi o niezbyt lubiane etapy skradankowe, tych na szczęście w DLC nie będzie.

Revelations wypełni sporo luk w Lords of Shadow 2, ale nie wyjaśni, co stało się po wydarzeniach z podstawki. Będzie to ostatnie DLC – później Mercury Steam zajmie się innymi produkcjami. Czy doczekamy się kolejnej części serii? Jak wyjaśnił Coxkolejny rozdział będą musieli napisać inni. Nie ma też szans na to, by Lords of Shadow 2 trafiło na konsole nowej generacji.

Revelations ukaże się w przyszłym tygodniu na Xboksie 360, PS3 i PC.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
20/03/2014 22:39

Przydałaby się już jakaś informacja na temat ceny dlc. Standardowe 14.99 euro czy lepiej...

Usunięty
Usunięty
20/03/2014 21:05
Dnia 20.03.2014 o 21:03, Berkel napisał:

Dracula i Alucard. Interesujące doprawdy jaką wyobraźnią w wymyślaniu imion dysponują twórcy tej gry.

Imię Alucard funkcjonuje w popkulturze przynajmniej od 1943 roku...

Usunięty
Usunięty
20/03/2014 21:03

Dracula i Alucard. Interesujące doprawdy jaką wyobraźnią w wymyślaniu imion dysponują twórcy tej gry.
Trwa Wczytywanie