Max: The Curse of Brotherhood na PC nieco później niż na Xboksie 360

Patryk Purczyński
2014/03/18 19:25
0
0

Duńskie studio Press Play ujawniło daty premiery znanej z Xboksa One gry Max: The Curse of Brotherhood. Daty, bo są dwie - jedna dla Xboksa 360, jedna dla PC.

Max: The Curse of Brotherhood na PC nieco później niż na Xboksie 360

9 kwietnia na Xboksie 360 i 15 kwietnia na komputerach osobistych zadebiutuje Max: The Curse of Brotherhood - poinformowało studio Press Play. Gra pod koniec ubiegłego roku ukazała się na Xboksie One, gdzie spotkała się z mieszanym przyjęciem. Wiele prestiżowych tytułów, w tym Game Informer, IGN, Gamespot i GameTrailers, przyznały jej ocenę 6/10, ale nie brakuje też zdecydowanie wyższych not. Średnia wynosi 74 punkty.

- Jesteśmy naprawdę dumni z wypuszczenia jednej z najlepiej wyglądających, jak sądzimy, gier na XBLA - mówi w nadesłanym do nas oświadczeniu prasowym Mikkel Thorsted, dyrektor kreatywny. - Pierwotnie Max: The Curse of Brotherhood powstawał z myślą o Xboksie 360, ale na późnym etapie produkcji nie mogliśmy nie skorzystać z nadarzającej się okazji wypuszczenia tytułu startowego Xboksa One. Od zakończenia prac nad tą wersją skupiliśmy się na zrobieniu wszystkiego co najlepsze dla wydań na Xboksa 360 i PC - dodaje.

GramTV przedstawia:

Max: the Curse of Brotherhood kosztować będzie niecałe 15 euro.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!